Muži dôležitý zápas pre postup do play off nezvládli

2. Slovenská hokejová liga

HK SLOVAN Levice - HK ISKRA Partizánske 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)

góly Iskry: Káčer, Gergel

zápas hodnotil tréner Marek Adamik:

Opäť sme mali zlú prvú tretinu a prehrali sme ju 1:0. Druhu tretinu sme zlepšili pohyb, dôraz a žiadny  puk nebol pre nás stratený. Vytvárali sme si aj šance, ktoré sme žiaľ nepremenili, a to nás na konci stalo body. Tretiu tretinu sme začali oslabovkou o dvoch hráčov, ktorú sme veľmi dobre odohrali. Žiaľ chvíľu na to sme inkasovali gól na 3:1. Aj napriek tomu sme stále boli aktívne z čoho premenilo aj zníženie. Presilovku 5 na 3 sme si zahrali aj my, žiaľ neboli sme úspešné. Na konci stretnutia sme si vytvorili tlak, skúsili sme hru bez brankára, ale z tlaku sme už nedokázali vyťažiť gól, ktorý by zápas posunul  do predĺženia. Odohrali sme dobrý zápas, ktorý by si zaslúžil predĺženie, ale žiaľ aj takýto býva šport. Hráčov musím pochváliť predvedenú hru.

1. liga juniorov

HC SLOVAN Bratislava - HK ISKRA Partizánske 9:2 (0:1, 7:0, 2:1)

góly Iskry: Štrba, Reisel

HC SLOVAN Bratislava - HK ISKRA Partizánske 6:3 (1:0, 2:2, 3:1)

góly Iskry: Benca 2, Magát

zápas hodnotil tréner Tomáš Hirkala:

Prvý zápas sa nám podarilo ísť veľmi skoro do vedenie a zodpovednou hrou napriek tlaku súpera sme si udržali vedenie až do konca prvej tretiny. Zlom prišiel na začiatku druhej tretiny kedy sme inkasovali dva rýchle góly v oslabení. Domáci sa dostali na koňa a my naopak sme zložili hlavy a prestali sme hrať a dovolí sme domácim streliť 7gólov, čo nakoniec rozhodlo zápas.

Druhý zápas napriek prehre to bol jeden veľmi zodpovedný výkon z našej strany. Domácim sme boli rovnocenným súperom a hrali sme veľmi obetavo a disciplinovane. Škoda len, že v tretej tretine sme nevyužili ponúknuté šance a nezvrátili výsledok na našu stranu. Napriek tomu pochvala hráčom za predvedenú hru.

Liga starších žiakov A

HK 91 Senica - HK ISKRA Partizánske 4:6 (2:2, 1:3, 1:1)

góly Iskry: Morosko 4, Harag, Galko

zápas hodnotil tréner Zdeno Tupý:

Hneď v prvom striedaní sme inkasovali. Našťastie nás to nakoplo a po zbytok zápasu sme boli lepším družstvom, domáci boli nebezpeční z brejkov. Situáciu nám trošku skomplikovalo vylúčenie jedného zo 4 obrancov do konca stretnutia. Našťastie nás to nerozhodilo a dokráčali sme si po výhru. Trošku ma mrzí fakt, že všetky 4 góly v našej sieti sme domácim darovali po individuálnych chybách a zbytočne sme spravili z jasného zápasu drámu.

Liga mladších žiakov A

HK 91 Senica - HK ISKRA Partizánske 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)

Nastúpili sme v oklieštenej zostave, čo bolo vidieť na predvedenej hre od začiatku stretnutia. Domáci boli technicky aj fyzicky disponovanejší. Najlepšie sme odohrali poslednú časť, avšak ani zlepšený výkon na domácich nestačil.