Muži ISKRY sa víťazstvom nad Breznom rozlúčili so sezónou

2. Slovenská hokejová liga

HK ISKRA Partizánske - HK Brezno 7:4 (2:1, 5:1, 0:2)

góly Iskry: Káčer 3, Grežďo A. 2, Švajlen, Smatana J.

zápas hodnotil tréner Marek Adamik:

Posledný zápas sezóny sme si išli viacmenej užiť. Samozrejme našim cieľom boli 3 body, a to sme splnili.
Opäť naša slabá prvá tretina, ale druha tretina z našej strany bola úplne iná ako prvá. Vytvorili sme si dostatočný náskok. V tretej tretine sme už zápas iba dohrávali.
Chcem sa touto cestou poďakovať všetkým hráčom za to, že obetujú svoj voľný čas ISKRE. Opäť sa ukázalo, keď sa vytvorí dobrý kolektív a stmelí sa skúsenosť s mladosťou tak nám to funguje.
Tak isto ak divákom za podporu počas celej sezóny.

1. liga juniorov

HC Topoľčany - HK ISKRA Partizánske 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)

góly Iskry: Reisel

HC Topoľčany - HK ISKRA Partizánske 6:3 (3:1, 0:1, 3:1)

góly Iskry: Benca, Grežďo, Smatana

zápasy hodnotil tréner Tomáš Hirkala:

V oboch zápasoch sme mali dobrý úvod, ale prvé góly vždy strelili domáci, čo spôsobili vždy menší herný výpadok. Našťastie sme sa vždy v druhej tretine rozbehli a vrátili sa do hry. V oboch prípadoch sa nám napokon nepodarilo v tretej tretine zápasy otočiť. V nedeľu sa nám síce podarilo vyrovnať, ale dostali sme rýchly gól a super išiel do vedenia. Napriek našej snahe na konci zápasu o vyrovnanie sme už nemali dostatok síl a super korigoval výsledok na konečných 6:3

Liga starších žiakov AA

HK ISKRA Partizánske - HC Lamač 5:1 (1:0, 3:0, 1:1)

góly Iskry: Sedlár 2, Staňo, Voevodin, Tvrdík

zápas hodnotil tréner Viktor Štefanech:

V zápase s Lámačom sa hral priemerný hokej. Priestor dostali všetci hráči aj obaja brankári. Nakoniec sme to zvládli aj keď sme mohli vyhrať vyšším gólovým rozdielom. Osobitnú pochvalu si zaslúži Matej Sedlár.

Liga starších žiakov A

HK RUŽINOV Bratislava - HK ISKRA Partizánske 3:8 (1:3, 2:1, 0:4)

góly Iskry: Hatala 2, Šebesta, Ištván, Mavrák, Morosoko, Seleš, Cvešper

zápas hodnotil tréner Zdeno Tupý:

V Ružinove sme boli od začiatku lepším družstvom. Od začiatku sme si vypracovali množstvo šancí a narozdiel od predošlých zápasov, sme ich aj premieňali. Trošku ma mrzia 3 góly v našej sieti, ktoré sme dostali po individuálnych chybách, ale celkovo som so zápasom spokojný.