2. Slovenská hokejová liga

HK Brezno - HK ISKRA Partizánske 3:5 (1:0, 1:5, 1:0)

góly Iskry: Hvizdoš 2, Smatana J. 2, Gašparovič J.,

zápas hodnotil tréner Marek Adamik:

Do zápasu sme mali slabý rozbeh. Boli sme statický. Vôbec sme nemali pohyb. Na domácich sme sa iba pozerali a točili sa za pukom. Cez prestávku sme si v šatni povedali, že to musíme zmeniť a od začiatku druhej tretiny sa naša hra zmenila. Druhú tretinu sme jasne ovládli. Tretia tretina bola viac o boji ako o hokeji. Teší ma, že sme to ustáli a 3 body išli s nami domov. Musím pochváliť všetkých hráčov za bojovnosť. V zápase mi aj mladí hráči ukázali, že vedia bojovať. Hrali presne tak, ako sa od nich očakáva. Ďakujem všetkým hráčom za kolektívny a bojovný výkon.

1. liga juniorov

HK ISKRA Partizánske . HOBA Bratislava 1:3 (0:1, 1:0, 0:3)

góly Iskry: Štrba

HK ISKRA Partizánske . HOBA Bratislava 5:10 (1:2, 2:6, 2:2)

góly Iskry: Magát 4, Grežďo A.

zápas hodnotil tréner Tomáš Hirkala:

Prvý zápas sme videli jedno pekné hokejové predstavenie. Zápas sa hral vo vysokom nasadení a videli sme veľa pekných šancí na oboch stranách. Napriek prehre musíme byť s týmto zápasom veľmi spokojný. Hrali sme presne podľa plánu, dobre sme korčuľovali a mali množstvo správnych rozhodnutí. Bohužiaľ k úplnej spokojnosti chýbalo víťazstvo, napriek tomu sme ukázali, že vieme byť vyrovnaným a dobrým súperom aj s najväčším favoritom. Druhý zápas nám nevyšiel respektíve hlavne druhá tretina. Napriek sľubnému začiatku, sme v úvode druhej tretiny dostali tri rýchle góly, prišli sme o troch hráčov a nevedeli sme sa dostať do zápasu. Zrazu bola z vyrovnaného zápasu, hotová blamáž v našom podaní. V tretej tretine sme napriek tomu ukázali silný charakter a napriek výpadku niektorých hráčov sme súpera dokázali pritlačiť. Veľká smola, že za stavu 5:8 sme nevyužili ponúknuté šance, zápas by mohol vyzerať úplne inak.

Liga starších žiakov AA

HK ISKRA Partizánske - HC Topoľčany 1:3 (0:2, 1:0, 0:1)

góly Iskry: Tvrdík

zápas hodnotil tréner Viktor Štefanech:

Dnes sme mali slabšiu prvú tretinu. Hrali sme bez dôrazu a emócie. Postupne sme sa zlepšili a za pomoci výborného gólmana sme mohli aj bodovať. Nepremenili sme ponúknuté šance a strelili iba 1 gól. Súper bol cely zápas hokejovejší a zaslúžene vyhral.

MHKM Skalica - HK ISKRA Partizánske 5:3 (2:1, 1:0, 2:2)

góly Iskry: Ličko 2, Lahučký

V Skalici sme podali skvelý tímový výkon. Podržal nás brankár Molnár, ktorý podal parádny výkon. Všetci chlapci vrátane nových ôsmakov si zaslúžia veľkú pochvalu. Chlapci dali do toho svoje maximum, a tak môžem byť iba spokojný.

Liga starších žiakov A

HK ISKRA Partizánske - SLOVAN Bratislava 3:7 (1:1, 2:5, 0:1)

góly Iskry: Šebesta, Morosko, Galko

zápas hodnotil tréner Zdeno Tupý:

V zápase so Slovanom nás opäť trápilo zakončenie. Hostí sme prestrielali, ale chvíľkový herný výpadok v druhej tretine nás stál lepší výsledok. Hlavne v prvej tretine sme boli o triedu lepšie družstvo a zahodili sme 4-5 čistých gólov. Ku koncu zápasu už nám dochádzali sily, nakoľko sme nastúpili iba s jedenástimi korčuliarmi. Družstvo však musím pochváliť za nasadenie a tímový výkon.