2. Slovenská hokejová liga

HK ISKRA Partizánske - HK Brezno 3:2 sn (0:2, 0:0, 2:0, 0:0)

góly ISKRY: Magát, Grežďo K., Peniaška

zápas hodnotil tréner Marek Adamik

Ťažko sa mi hodnotí dnešný zápas, pretože sme stratili bod.Počas celého stretnutia sme si vytvorili dostatok šancí na streleniególov. Žiaľ ani tie, ktoré boli z kategórie „tutoviek“ sme nedokázalipremeniť. Dve tretiny sme nevedeli nájsť recept na prekonaniebrankára hostí. Hráčov musím pochváliť za to, že zabojovaliposlednú tretinu a dokázali sme sa gólovo dotiahnúť na 2:2.Zápas sme mohli rozhodnúť už v riadnom hracom čase, avšaktakisto sme ho mohli aj prehrať pár sekúnd pred koncom riadnehohracieho času. Brankár Gašparovič nás podržal a doslova “vyhlavičkoval¨ puk, ktorý už smeroval do prázdnej brány. Verím, že sa z chýb poučíme a do ďalších zápasov sa ich vyvarujeme.

MšK Púchov - HK ISKRA Partizánske 8:1 (2:0, 2:0, 4:1)

góly ISKRY: Pekarčík

Dovolím si tvrdiť, že sme nastúpili proti doteraz najťažšiemu súperovi v tejto sezóne. Domáci mali na ľade lepší pohyb a boli všade skôr, ako my. Keď sme získali puk, tak zlými rozhodnutiami v danom momente, zbŕklosťou a nedôrazom sme ho domácim odovzdali naspäť. Aj keď sme sa dostali do útočného pásma ,tak sme sa nedokázali presadiť. Absolútne nemôžem byť spokojný s predvedenou hrou môjho tímu.

1. liga juniorov

HK RUŽINOV 99 Bratislava - HK ISKRA Partizánske 6:0 (0:0, 5:0, 1:0)

HK RUŽINOV 99 Bratislava - HK ISKRA Partizánske 4:3 (0:0, 1:2, 3:1)

góly ISKRY: Grežďo 2, Beniak

zápas hodnotil tréner Tomáš Hirkala:

Ďalší víkend za nami, kedy sme sa stretli s náročným súperom. Čo sa týka prvého zápasu, videli sme z našej strany vynikajúcu prvú tretinu. Zodpovedná a disciplinovaná hra z našej strany priniesla počas prvej 20-minútovky vyrovnaný a pekný hokej. V druhej tretine, opätovne prišli situácie kedy sme začali utekať z nášho herného plánu. Robili sme nevynútené chyby, a tak povediac sme dávali súperova možnosť strieľať góly zadarmo. Napriek zlepšenej hre v tretej tretine sa už len ťažko dalo so zápasom niečo spraviť. V nedeľu sme videli jeden výborný hokej. Až na pár maličkostí to bol z našej strany jeden zodpovedný a kvalitný víkend. Samozrejme určite nás mrzí strata vedenia a hlavne posledné dve minúty, kedy sme sa opäť vrátili k tým istým chybám z predošlých zápasov. Namiesto toho, aby sme zápas odkontrolovali a držali sa našich taktických princípov, tak sme miestami robili nepochopiteľné veci a hlavne víťazný gól súpera prišiel po úplne zbytočných chybách v útočnom pásme súpera.

Liga starších žiakov AA

HK ISKRA Partizánske - HC Lamač 6:2 (2:1, 2:1, 2:0)

góly ISKRY: Mšáll 3, Sedlár, Hatala, Cvešper

zápas hodnotil tréner Viktor Štefanech

Dnes sme podľa môjho názoru podali slabý výkon. Chýbala mi v našej hre kombinácia a hokejová inteligencia. Slabší výkon podali aj hráči 8mého ročníka. Hráči 9tého ročníka nedokážu ani v takýchto zápasoch potiahnuť mužstvo. Jediný Stepka si zastal svoje miesto.

HK ISKRA Partizánske - HOBA Bratislava 3:4 (:0, 2:1, 0:3)

góly ISKRY: Mšáll 2, Hatala

Odohrali sme dobrý zápas s nasadením a emóciou. Musím chlapcov pochváliť za výkon. Škoda, že sme za stavu 3:1 nepremenili samostatný nájazd. Ku koncu zápasu nám už dochádzali sily a súper zápas šťastne otočil. Na hokej sa však dalo pozerať , malo to náboj a preto som spokojný.

Liga starších žiakov A

HOBA Bratislava - HK ISKRA Partizánske 13:2 (4:1, 6:0, 3:1)

góly ISKRY: Rybovičová, Šebesta

zápas hodnotil tréner Zdeno Tupý:

Domáci na nás vybehli od úvodu posilnený o prvý útok z družstva AA. Z prvých dvoch striel sme inkasovali. Nevedeli sme sa vyrovnať tempu domácich a značný problém nám robilo aj úzke klzisko. Za stavu 4:0 sme zobrali oddychový čas, potom sa naša hra trochu ukľudnila, ku koncu tretiny sme aj strelili gól a dokonca za stavu 4: 1 sme mali 2-3 šance, ktoré, keby premeníme, zápas mohol dopadnúť inak, žiaľ, to sa nám nepodarilo. Pred druhou tretinou sme si niečo povedali, žiaľ ostalo to len v šatni. Proti prvému útoku domácich sme pôsobili bezradne, kedy si nás ich hráči doslova vodili. Po rýchlom slede gólov sme vymenili brankára, žiaľ ani to nepomohlo a rovnako inkasoval z prvých dvoch trieľ. V tretej tretine sa už len dohrávalo a hra domácich naberala exhibičný charakter. Škoda, že sme nenadviazali na dobrý výkon proti Slovanu, potom by ten výsledok mohol byť pre nás prijateľnejší, žiaľ úplne odzrkadľuje predvedený výkon.

Liga mladších žiakov AA

HK ISKRA Partizánske - HK 18 Karpatský Sokol 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)

zápas hodnotil tréner Marek Fraňo

Od začiatku sa hral zápas v dobrom tempe. Dobre sme pokrývali stredné pásmo, kde sme získavali puky a následne útočili na bránu súpera. Zaslúžene sme zvíťazili a tohoto súpera prvýkrát porazili. Musím pochváliť družstvo za nasadenie a bojovnosť počas celého zápasu.

HK ISKRA Partizánske - HOBA Bratislava 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)

Úvodné dve tretiny neboli z nášho pohľadu ideálne. Ťažko sme sa vysporiadávali s vysokým presingom súpera. V ťažkých chvíľach nás podržal brankár. Tretia časť už bola lepšia z našej strany, vrátila sa nám do hry emócia a bolo vidno, že chceme strhnúť tretinu na našu stranu. Bohužiaľ, pred koncom sme inkasovali.Musíme sa poučiť z chýb, ktoré sme vyprodukovali a hrať celých 60min.

Liga mladích žiakov A

HOBA Bratislava - HK ISKRA Partizánske 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)

zápas hodnotil tréner Marek Gašparovič:

Zápas nezačal zle, prvú tretinu sme dá sa povedať vládali korčuľovať. Pár chýb, ktoré sme však spravili súper dokázal potrestať. S pribúdajúcimi minútami sme prestávali korčuľovať, prestali sme brániť predbránkový priestor a nebojovali sme. Určite nás môžu mrzieť nevyužité šance, ktorých žiaľ nebolo veľa, no aj keď boli, naše strely boli nepresné a chýbal nám väčší dôraz pred súperovou bránou.

Liga prípraviek P5 Západ

HC Lamač - HK ISKRA Partizánske 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)

zápas hodnotil tréner Filip Tupý:

Od prvých tretín bol od nás súper lepší  individuálne aj kombinačne. Málo sme korčuľovali, nechávali sa súpera rozbehnúť a potom sme ho už nevedeli zastaviť nakoľko sme stáli a čakali. Napriek tomu sa nám podarilo dostať do pár šancí, žiaľ nepremenených. Pred druhou tretinou sme si prízvukovali, čo máme zlepšiť a myslím, že sa naša hra zlepšila a súpera sme dokázali viacej potrápiť. Vytvárali sme si tlak aj šance no presadiť sa gólovo sa nám moc nedarilo. V tretej sme sa súperovi priblížili herne ešte viac. Dlho sme držali vyrovnaný stav najme vďaka dobrému pristupovať súpera už od útočného pásma, výbornému backcheckingu a výkonu brankára. V závere nám súper ušiel do dvojgólového vedenia po individuálnych chybách. Tento rozdiel sa nám nepodarilo dotiahnuť ani z hry, ani z nájazdov. Súperovi gratulujeme k zaslúženému víťazstvu.