K-Classic 1. liga dorastu

MHK Dolný Kubín - HK ISKRA Partizánske 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

Góly ISKRY: Štrba, Benca

zápas hodnotil tréner Vladimír Pekarčík

Dnes sme do zápasu vstúpili veľmi zle. Celú prvú tretinu sme domácim nechávali veľa priestoru a len dobrýmizákrokmi nášho brankára sa tretina skončila 0:0 Druhá tretina už bola v našej réžii keď sa nám podariloskórovať. Posledná tretina bola z oboch stránvyrovnaná. Šance boli na oboch stranách, ale nám sa podarilo stav udržať a v závere pri hre domácich o dvoch hráčov viac sme streli gól do prázdnej brány.

štatistika tu

Liga starších žiakov AA

HK ISKRA Partizánske - HK Levice 8:6 (2:3, 3:2, 3:1)

Góly ISKRY: Benca 4, Langer 2, Petrus 2

zápas hodnotil tréner Viktor Štefanech

V zápase s Levicami sme na súpera chceli od začiatku vybehnúť, zatlačiť ho a dostat pod tlak. Toto všetko však zostalo v šatni pretože nám chýbal pohyb, dôraz a nasadenie. Po zredukovaní zostavy sme to síce otočili a vyhrali sme. S výkonom hráčov určite nie som spokojný a čakal som viac.

štatistiky tu

Liga starších žiakov A

MHKM Nitra - HK ISKRA Partizánske 12:3 (3:0, 5:2, 4:1)

Góly ISKRY: Sedlár 2, Mšáll

V dnešnom zápase sme podali bojovný výkon. Chlapcom nemôžem nič vyčíta, ale súper aj s deviatakmi v zostave bol vo všetkom lepší a jasne nás prehral.

Liga mladších žiakov AA

HK ISKRA Partizánske - HK Levice 3:3 (1:1, 1:4, 6:3)

zápas hodnotil tréner Marek Fraňo

V prvej tretine sme nepremenili šance a súper šťastným gólom vyrovnal. Druhú sme hrali zle. Po chybách sme inkasovali. V tretej až ku koncu sme začali strieľať góly. Nemôžeme byť spokojní s výsledkom, nakoľko sme väčšinu zápasu mali hernú prevahu.

Liga mladších žiakov A

MHKM Nitra - HK ISKRA Partizánske 6:0 (7:1, 6:1, 5:2)

zápas hodnotil tréner Zdeno Tupý

Nepodarilo sa nám nadviazať na výkon so Zámkami. Od prvého striedania sme boli celý zápas všade neskoro a pôsobili sme ospalým dojmom. Jediný svetlejší moment sme mali v prvej 10 minútovke tretej tretiny kedy sme dokázali domácich zatlačiť. Inak to bol z našej strany hrozný výkon.

Liga prípraviek P5 západ

HK ISKRA Partizánske - HK Levice 6:0 (4:0, 3:1, 3:2)

zápas hodnotil tréner Tomáš Hirkala

Dnes si dievčatá a chlapci zaslúžili potešiť sa z víťazstva. Po celý čas hrali veľmi zodpovedne a s plným nasadením. Kolektívny výkon prinášal množstvo šancí, ale súperov brankár nám nedoprial viac radosti. Tretiu tretinu sme sami trochu zdramatizovali, keď sme súperovi po našich drobných chybách dovolili ísť do dvojgólového vedenia. Napriek tomu sa hráči zomkli a podarilo sa im zápas otočiť do víťazného konca.

Liga prípraviek P4 západ

Svoj ďalší turnaj organizovaný zapadoslovenským hokejovým zväzom odohrali naši štvrtáci v nedeľu v bratislavskom Lamači. Do turnaja sme nastúpili s dvomi družstvami. ISKRA Červení a ISKRA Bieli. Obe družstvá si zmerali s rovesníkmi z domáceho klubu Lamača a s družstvom HAVRANI Piešťany. Kým s domácimi dvakrát zvíťazili, raz remizovali a iba jediný krát na turnaji tesne prehrali, s Piešťanmi dokázali zvíťaziť vo všetkých svojich zápasoch. Celkovo podali naše hokejové nádeje pekné bojovné výkony a urobili radosť nielen trénerom, ale aj rodičom, ktorí ich boli v hojnom počte povzbudiť.

Zostava červení: Adamec, Kližan, Beliansky, Kádár, Sládok, Kajaba, Telek, Sitar Tea, Benáková. Výsledky červení: Lamač 4:3 a 1:2, Piešťany 5:3 a 5:3.Zostava bieli: Regner, Švec,Vlčko, Mihaleje, Šleboda, Škultéty, Mikláš, Bulák, Galko, Bernát. Výsledky červení: Lamač 3:3 a 9:4, Piešťany 7:2 a 8:2.