Novinky

Nábor hokejových nádejí

Nábor hokejových nádejí

Ak chcete, aby Vaše dieťa zmysluplne trávilo voľný čas, príďte s ním medzi nás. Na tréningoch spozná nových kamarátov a zažije veľa radosti.  Nevadí, že nevie korčuľovať. Pod dohľadom skúsených trénerov ho to naučíme. Zapožičiame mu aj základný hokejový výstroj. Vaše dieťa sa bude u nás rozvíjať komplexne, pretože hokej už dávno nie je len ľad a puk, ale podstatná je aj príprava mimo ľadu – rozvoj obratnosti, koordinácia pohybov a rýchlosti aj formou pohybových a loptových hier.  

Nábor sa týka detí, chlapcov aj dievčat, vo veku 4 - 6 rokov, ale vítaní sú aj žiaci základnej školy 1. – 3. ročníka. Kontaktujte trénera hokejovej predprípravky p. Martina Vaňa, 0907 775 876

Verejné korčuľovanie

Verejné korčuľovanie

Verejné korčuľovanie nie je v kompetencii HK ISKRA Partizánske. Informácie o možnosti verejného korčuľovania si prosím hľadajte na stránke a telefónnych číslach, uvedených tu

Úspech, či nedostatok úspechu Vášho dieťaťa

Úspech, či nedostatok úspechu Vášho dieťaťa

v športe nepoukazuje na to, aký ste rodič ...

Ale mať doma športovca, ktorý sa rád učí, má rešpekt, je skvelý tímový hráč,
je psychicky odolný, húževnatý a do všetkého ide naplno,
to JE odraz Vašej rodičovskej výchovy

Desatoro hráča HK Iskra

Desatoro hráča HK Iskra


1. Som hrdý na svoj klub HK Iskra Partizánske o.z. a vážim si, že mi vytvára kvalitné podmienky pre môj hokejový rast, to znamená: zabezpečuje kvalitných a odborne zdatných trénerov, zapožičanie výstroje a ďalšie materiálne zabezpečenie.
Čítať viac...

Desatoro rodiča HK Iskra

Desatoro rodiča HK Iskra


1. Zabezpečím aby sa moje dieťa pravidelne a včas dostavilo na tréningový proces, zápas, turnaj podľa  zrazu uvedeného v tréningovom mikrocykle, ktorý hráčom doručí tréner. V prípade neúčasti ospravedlním včas dieťa trénerovi.
Čítať viac...

Desatoro trénera HK Iskra

Desatoro trénera HK Iskra

1. Tréner je podriadený vedeniu klubu a priamo podriadený hlavnému trénerovi klubu. Čítať viac...