Ďalší súťažný víkend majú za sebou hráči ISKRY

2. Slovenská hokejová liga

HK ISKRA Partizánske - HC DUKLA Senica 2:9 (1:2, 1:3, 0:4 )

góly ISKRY: Hvizdoš, Káčer

zápas hodnotil tréner Marek Adamik:

Dnešný zápas sme absolútne nezvládli.Hostia boli lepší po všetkých stránkach. Nezostáva nám nič iné, len sa z toho rýchlo otriasť a poučiť z chýb. Teraz nás čakajú zápasy, v ktorých musíme naplno bodovať.Ďakujeme všetkým divákom za podporu na tribúnach!!!

1. liga juniorov

HK DUKLA Trenčín - HK ISKRA Partizánke 5:1 ( 2:1, 1:0, 2:0 )

góly ISKRY: Benca

zápas hodnotil tréner Tomáš Hirkala:

Prehra síce mrzí, ale toto bol jeden z tých zápasov kedy aj pohľad na výsledok ide bokom. Potešil ma prístup všetkých hráčov a, že pracovali spoločne ako jedno mužstvo. Naša hra bola herne disciplinovaná a taktiež sme vedeli byť nebezpečným smerom dopredu. Jediné negatívum je práca v pred bránkovom priestore. Dostali sme z neho 3 góly a naopak my sme nevedeli premeniť čisté šance pred bránkou súpera.

Liga starších žiakov AA

HC Topoľčany - HK ISKRA Partizánske 3:4 ( 1:1, 0:2, 2:1 )

góly ISKRY: Mšáll 3, Sedlár

zápas hodnotil tréner Viktor Štefanech:

V zápase v Topoľčanoch sme bohužiaľ nezopakovali výkon z posledného kola. Chýbal nám pohyb, dôraz, hra do tela a na pár výnimiek aj kombinácia. Góly sme dostali po dorážkach a slabom dôraze pred bránou. Našťastie za stavu 3-3 sme dali gól a vyhrali. S víťazstvom som spokojný no s predvedenou hrou nie.

Liga starších žiakov A

HK ISKRA Partizánske - HK DUKLA Trenčín 3:5 ( 1:2, 2:2, 0:1 )

góly ISKRY: Turček 2, Morosko

zápas hodnotil tréner Zdeno Tupý:

V prvej tretine sme začali až s príliš veľkým rešpektom a hostia šli do vedenia po našom nedôraze pred vlastnou bránou. Pomohla nám, ale presilovka o dvoch hráčov, ktorú sme využili. V druhej tretine sa už hral vyrovnaný hokej so šancami na oboch stranách. Nanešťastie po našom vyrovnaní na 3: 3 sme spravili dva zbytočné fauly a Trenčín ponúknutú presilovku využil. V tretej tretine sa hralo prakticky na jednu bránku, ale ani jednu zo 17 striel sme nedokázali premeniť na gól, naopak hostia vyťažili z minima maximum, poistili si vedenie na 3:5. Aj napriek nášmu záverečnému tlaku sa už výsledok nemenil. Celkovo musím družstvo pochváliť za bojovnosť a nasadenie, žiaľ v tomto zápase nám chýbal kúsok šťastia.

Liga mladších žiakov AA

HC Topoľčany - HK ISKRA Partizánske 1:5 ( 0:2, 0:2, 1:1 )

zápas hodnotil tréner Marek Fraňo:

Derby zápas sme začali dobrým pohybom, súpera sme takmer k ničomu nepúšťali a odmenou nám boli pekné góly. Druhá a tretia tretina sa niesli v podobnom duchu. Škoda viacerých nepremenených šancí v tretej tretine. Musím však všetkých hráčov pochváliť za výborný kolektívny výkon.

Liga mladších žiakov A

HK ISKRA Partizánske - HK DUKLA Trenčín 0:6 ( 0:2, 0:2, 0:2 )

zápas hodnotil tréner Marek Gašparovič:

Súper bol jednoznačne lepší, nedokázali sme sa veľmi presadiť počas prvej a najmä poslednej tretiny. V druhej tretine sme siahali na body nakoľko sa súper trošku uspokojil s hrou, vytvorili sme si pár šancí, no nedokázali sme ich využiť. Zápas to však nebol zlý, našli sme v nich aj svetlé momenty ktoré sme presniesli z tréningu a vieme, na čom musíme ešte popracovať.