K-Classic 1. liga dorastu

HK ISKRA Partizánske - SPORT TREND Žiar n.Hronom 5:1 (2:0, 2:0, 1:1)

Góly ISKRY: Petrus 2, Benca, Kuric, Hudca

zápas hodnotil tréner Vladimír Pekarčík

Do zápasu sme vstúpili presne, tak ako sa na takého súpera patrí. Od prvej minúty sme ich dostali podtlak. Dobré sme korčuľovali a tým pádom sme si vytvárali šance, ale znovu náš veľký problém z celej sezóny" NEPREMEŇANIE ŠANCÍ " . Napriek tomu musím chalanov pochváliť, že si tento zápas užili.

štatistiky tu

MŠHK Prievidza - HK ISKRA Partizánske 2:4 (0:1, 2:3, 0:0)

Góly ISKRY: Prídavok, Petrus, Reisel, Štrba

Pravdu povediac pred dnešným zápasom som mal trochu obavy, ako to chalani zvládnu nakoľko v priebehu štyroch dní sme mali v nohách tretí zápas. Ale zvládli to na jednotku. Vedeli sme, že s domácimi sanemôžeme pustiť do otvoreného boja, že im nemôžeme nechať veľa priestoru. Prvý krát v sezóne sme zmenilisystém. Nevedel som ako budú chalani na to reagovať, ale ako som už povedal " NA JEDNOTKU A VŠETCI SI ZASLÚŽIA LEN VEĽKÚ POCHVALU "

Liga starších žiakov AA

HO HAMIKOVO Hamuliakovo - HK ISKRA Partizánske 12:5 (2:2, 3:0, 7:3)

Góly ISKRY: Hudca 3, Bartoš, Sedlár

zápas hodnotil tréner Viktor Štefanech

V prvej tretine ešte náš výkon ako tak spĺňal nejaké kritéria hokeja. Od druhej tretiny sme prehrávali každý súboj 1na 1 a nestačili sme na malej ploche hrať so súperom fyzický hokej. Poslednú tretinu bol súper jasne lepší a zaslúžene vyhral.

HK GLADIATORS Trnava - HK ISKRA Partizánske 10:3 (3:1, 5:2, 2:0)

Góly ISKRY: Mšáll 2, Hudca

Trnava nastúpila s hráčmi extraligového dorastu a v priebehu zápasu sa to prejavilo. Prvú tretinu sme hrali dobre. Mali sme aj dobrý pohyb ale v poslednej minúte sme dostali zbytočný gól po individuálnej chybe. Ešte sme sa vrátili do zápasu gólom na 3 - 2, ale domáci potom začali točiť menej hráčov a ti ktorí hrajú o kategóriu vyššie jasne rozhodli zápas. V súbojoch sme za nimi nestíhali. Musím však družstvo pochváliť za bojovnosť a celkovo prístup. Odohrali sme určite lepší zápas ako v sobotu.

Liga starších žiakov A

HK ISKRA Partizánske - HK DUKLA Trenčín 0:17 (0:6, 0:3, 0:8)

zápas hodnotil tréner Ivan Valach

Súper bol vo všetkých činnostiach lepší a hokejovejší. Naša bojovnosť nestačila na súpera. Chlapci dobojovali v desiatich až do konca.

Liga mladších žiakov AA

HO HAMIKOVO Hamuliakovo - HK ISKRA Partizánske 2:4 (0:2, 0:2, 2:0)

zápas hodnotil tréner Marek Fraňo

Zápas sme mali od začiatku pod kontrolou. Boli sme herne aj korčuliarsky lepším družstvom Dobrý dojem z hry nám pokazila akurát posledná tretina, v ktorej sme inkasovali po našich chybách.

HK GLADIATORS Trnava - HK ISKRA Partizánske 4:2 (1:0, 3:4, 4:2)

Výborný zápas z oboch strán,plný zvratov. Hralo sa hore-dole. Bohužiaľ, nám sa v rozhodujúcich chvíľach nepodarilo premeniť vyložene šance. Chválim ale družstvo za to,že sme nezložili zbrane aj za nepriaznivého vývoja.

Liga mladších žiakov A

HK ISKRA Partizánske - HK DUKLA Trenčín 0:6 (0:1 1:2, 1:5)

zápas hodnotil tréner Zdeno Tupý

Aj napriek výsledku, si dovolím povedať, že Dukle sme boli viac ako vyrovnaný súper. Škoda nepremenených šancí, ktorých bolo z našej strany dosť. Treba ale aj povedať, že až na 1 gól nám výborne zachytali brankári. Celkovo musím deti pochváliť, za bojovný kolektívny výkon, ktorým si hanbu rozhodne neurobili.