2. Slovenská hokejová liga

HK ISKRA Partizánske - HK SLOVAN Levice 4:6 (0:2, 4:0, 0:4)

góly Iskry: Pekarčík, Hvizdoš, Grežďo K., Káčer

zápas hodnotil tréner Marek Adamik:

Zaslúžene sme prvú tretinu prehrali, pretože nám chýbal pohyb. Cez prvú prestávku sme si povedali, ako ideme hrať, a to na súpera aj platilo. Za 16 minút druhej tretiny sme zápas otočili a boli sme v dvojgólovom vedení. V 39 minúte prišiel pre nás smolný moment a tým bol faul, ktorý rozhodca potrestal trestom v hre. Táto oslabovka nás doslova zabrzdila. V tretej tretine sme našou nedisciplinovanosťou dovolili súperovi vyrovnať. Oslabenia nám zobrali dosť síl, ale aj napriek tomu sme chceli zápas vyhrať. To sa nám však nepodarilo, čo nás všetkých veľmi mrzí. V zápase sme ukázali, že aj keď príde družstvo posilnené o hráčov z 1.SHL tak dokážeme s ním držať krok pokiaľ sa vyvarujeme individuálnych chýb a samozrejme hráme 5 na 5.Ja musím všetkých hráčov pochváliť za bojovnosť a chuť do hokeja. Všetkých nás mrzí výsledok zápasu, ale veríme, že už o týždeň sa na domácom ľade vrátime do čela skupiny D.
Ďakujeme všetkým fanúšikom, ktorí si našli cestu na tribúny!!!

1. liga juniorov

HK ISKRA Partizánske - HK SPARTAK Dubnica 2:8 (0:4, 2:4, 0:0)

góly Iskry: Vaňo, Reisel

HK ISKRA Partizánske - HK SPARTAK Dubnica 0:5 (0:0, 0:0, 0:5)

zápas hodnotil tréner Tomáš Hirkala:

Prvý zápas bol pre nás veľmi náročný. Aj, keď zo začiatku zápas vyzeral veľmi dobre, súper nám v prvej tretine odskočil na rozdiel 4 gólov. Napriek snahe a ochote hrať a zlepšiť našu hru, sme nemali dostatok sily a energie na zvrátenie výsledku zápasu. Druhý zápas sme prvé dve tretiny videli pekný hokej. Naša hra bola viac než uspokojivá a výrazne ma vyššej úrovni lap v sobotu. Hrali sme presne podľa našich predstáv. V prvých dvoch tretinách chýbali danému zápasu len góly. Prvý gól zápasu prišiel až v úvode tretej tretiny. Následne sme z dôvodu zranenia prišli o jedného z ťahúňov mužstva a inkasovali sme druhý gól. Ten nás doslova položil a naša hra mala klesajúcu tendenciu. Z pekného zápasu to bol nakoniec hrozný výsledok pre nás.

Liga starších žiakov AA

HC Lamač - HK ISKRA Partizánske 0:10 (0:2, 0:4, 0:4)

góly Iskry: Sedlár 3, Gašparík 2, Filo 2, Gregor, Lahučký, Ličko,

zápas hodnotil tréner Viktor Štefanech:

V zápase s Lámačom sme boli od začiatku zápasu lepším aktívnejším mužstvom. Vo všetkých činnostiach sme prevýšili súpera a zaslúžene vyhrali. Pozitívum je, že sme zapojili všetkých hráčov aj oboch brankárov.

Liga starších žiakov A

HK ISKRA Partizánske - HK RUŽINOV 99 Bratislava 6:10 (0:2, 3:5, 3:3)

góly Iskry: Cvešper 3, Seleš, Morosko, Galko,

zápas hodnotil tréner Zdeno Tupý:

Do zápasu sme nastúpili s cieľom vyhrať, čo sa nám bohužiaľ nepodarilo, odohrali sme však dobrý zápas a tak je pre nás výsledok 6:10 krutý. Zápas sa zlomil v druhej tretine za stavu 3:3 kedy sme neubránili 2 presilové hry hostí a tí nám následne do prestávky strelili ešte 2 góly. V tretej tretine sa nám aj napriek snahe dorovnať už nepodarilo. Družstvo musím pochváliť, že ani za nepriaznivého stavu sme nevešali hlavu a bojovali sme do konca.

Liga mladších žiakov AA

HK Levice - HK ISKRA Partizánske 1:5 (0:2, 0:2, 1:1)

Liga mladších žiakov A

HK ISKRA Partizánske - HK RUŽINOV 99 Bratislava 2:4 (0:2, 0:2, 2:0)

Do nového roka sme vstúpili veľmi dobre. Zápas bol vyrovnaný, dokázali sme držať krok so súperom, vytvárali sme si šance po vedomích súhrach, no bohužiaľ nám šťastie neprialo a nedokázali sme prekonať brankára. Naopak, pár chýb ktoré sme spravili my Ružinov okamžite využil. Problémy nám robia prvé minúty každej tretiny, nakoľko inkasujeme príliš skoro a dostaneme každého súpera do pohody. V tretej tretine sa to otočilo. Každý hráč dal do toho všetko, hrali sme obetavo, dokázali sme využiť naše gólové príležitosti a za podpory brankára v krízovych situáciach sa nám podarilo zvíťaziť.

Liga P5 západ

HK RUŽINOV 99 Bratislava - HK ISKRA Partizánske 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)

zápas hodnotil tréner Filip Tupý:

Priebeh celého zapasu bol z našej strany bez nasadenia a disciplíny. Chceli sme byť všade a neboli sme nikde. Súper navyše výborne korčuľoval a nepustil nás takmer do ničoho. Všetko zlé je na niečo dobré, verím, že sa z chýb, ktoré sme robili poučíme a vyvarujeme sa im v ďalších zápasoch.