MŠK Púchov - HK ISKRA Partizánske 10:4 (2:1, 5:0, 3:3)

Góly ISKRY: Pekarčík 2, Hvizdoš, Peniaška

K-Classic 1. liga dorastu

HK ISKRA Partizánske - MŠK Prievidza 4:2 (0:1, 3:0. 1:1)

Góly ISKRY: Petrus, Klačanský, Štrba, Beniak

zápas hodnotil tréner Vladimír Pekarčík

Hneď na úvod musím povedať, že z našej strany to bol najlepší zápas sezóny. Od začiatku zápasu sme favorita prekvapili pohybom, dôrazom, nasadením a nedali sme mu priestor na jeho hru. Keď sa aj dostal do vedenia nás to nezlomilo a chalani hlavne v druhej tretine boli dominantný čo sa prejavilo aj na výsledku. Vtretej tretine sme hru kontrolovali a dotiahli zápas do víťazného konca. Za tento zápas si chalani zaslúžia veľkú pochváliť.

HC Topoľčany - HK ISKRA Partizánske 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)

Góly ISKRY: Božik

Otvorene poviem, že som na chalanov troška naštvaný. Zo zápasu sme si zaslúžili odniesť aspoň bod. Nedá sa povedať, že sme hrali zle,ale nepremenili sme kopec vyložených šancí. Keď sa už zdalo, že tento zápas do vedieme aspoň do predĺženia, tak sme urobili taktickú chybu za ktorú sme boli potrestaný. V závere sme sa pokúsili o hru bez brankára no efekt to neprinieslo žiadny.

Liga starších žiakov AA

HK 91 Senica - HK ISKRA Partizánske 6:4 (2:2, 2:1, 2:1)

Góly ISKRY: Sedlár 2, Hubač 2

zápas hodnotil tréner Viktor Štefanech

V Senici sme nastúpili s 10timi hráčmi. Zapojili sme do zápasu všetkých hráčov a vzhľadom na skladbu družstva sme odohrali slušný zápas. Spokojný som hlavne s 1. Päťkou, ktorá sa presadila, ale musíme uznať, že súper bol o kúsok lepší a zaslúžene vyhral.

Liga starších žiakov A

HK ISKRA Partizánske - HOBA Bratislava 0:9 (0:2, 0:3. 0:4)

zápas hodnotil tréner Ivan Valach

Podali sme výkon s plným nasadením proti kvalitnému súperovi. Nepodarilo sa nám skórovať, čo je škoda, lebo šance sme si vytvorili.

Liga mladších žiakov AA

HK 91 Senica - HK ISKRA Partizánske 5:1 (4:2, 1:1, 2:1)

zápas hodnotil tréner Marek Fraňo

Od začiatku to bol rýchly hokej. Šance sa striedali na oboch stranách. Súper využil naše chybičky a dával góly. Bohužiaľ väčšina našich, aj vyložených šancí neskončila gólom. Nasadenie a bojovnosť nám nechýbali, ale hokej sa hrá na góly.

Liga mladších žiakov A

HK ISKRA Partizánske - HK 18 Karpatský Sokol 1:5 (1:2, 2:4. 1:1)

Liga prípraviek P5 západ

HK GLADIATOR Trnava - HK ISKRA Partizánske 4:2 (0:1, 6:0, 8:1)

zápas hodnotil tréner Marek Gašparovič

Prvá tretina bola z našej strany dobrá. Plnili sme veci, ktoré sme si povedali pred zápasom. Snažili sme sa robiť veci, ktoré máme naučené z tréningov. Súperovi sme nedávali veľa šancí na gól a aj vďaka tomu sme ju vyhrali 1:0. Do ďalšej tretiny zápasu nastúpilo iné družstvo. Prestali sme si plniť svoje povinnosti, robili sme chyby, ktoré sa kopili a nechávali sme súperovi príliš veľa času, z čoho pramenili góly v našej sieti. Šance, ktoré sme si vypracovali nám pochytal kvalitný brankár súpera. V tretej tretine sme sa aj vrátili hroudo prvej tretiny, no v našej sieti sa roztrhlo vrece z gólmi a jednoducho súper dokázal využiť i to najmenšie zaváhanie v našej obrane a prehrali sme ju 8:1.

Liga prípraviek P4 západ

HK ISKRA Partizánske Červení: HC Petržalka 2010 11:5 (5:2, 6:3)

HK ISKRA Partizánske Bieli : HC Petržalka 2010 11:11 (5:5, 6:6)

HK ISKRA Partizánske Červení: HAVRANI Piešťany 26:1 (14:0, 12:1)

HK ISKRA Partizánske Bieli : HAVRANI Piešťany 16:2 (7:1, 9:1)

zápasy hodnotil tréner Igor Valach

Po kratšej zápasovej pauze sa v nedeľu predstavili v akcii aj naši štvrtáci. V rámci turnaja organizovaného západoslovenským hokejovým zväzom privítali v domácom prostredí družstvá Petržalky a Piešťan. Kým s prvým menovaným v jednom zápase zvíťazili a raz remizovali, v tom druhom jasne dominovali obe naše družstvá. Dôležitejšie ako výsledky je však spokojnosť s predvedenou hrou aj napriek neúplnej zostave, v ktorej z dôvodu choroby či zranenia absentovalo viacero opôr.

Zostavy:

HK ISKRA Partizánske Červení:Sitar Teo, Kopál, Šleboda, Kádár, Beliansky, Rybanský, Mikláš, Kajaba, Telek,Ingeli

HK ISKRA Partizánske Bieli: Adamec,Vlčko, Galko, Mihaleje, Bulák, Sládok, Niederland, Benáková, Kližan

Chýbali pre chorobu/zranenie: Kopál, Švec, Sitar Tea, Škultéty.

Prípravka P3

HK ISKRA Partizánske : MŠK Prievidza 22:5 (9:2, 13:3) a 27:10 (12:5, 15:5)

Tretiaci odohrali v nedeľu svoj ďalší zápas, na rozdiel od štvrtákov to bol zápas prípravný nesúťažný. Zmerali si v ňom sily s rovesníkmi z Prievidze a počínali si v ňom veľmi dobre, keď presvedčivo zvíťazili v oboch zápasoch. Tak ako u štvrtákov, aj u tretiakov platí, že dôležitejšie ako výsledky bola predvedená hra a progres vo výkonoch po všetkých stránkach.