2. Slovenská hokejová liga

HO Hamuliakovo - HK ISKRA Partizánske 9:5 (2:0, 3:2, 4:3)

góly Iskry: Káčer 3, Gergel 2

zápas hodnotil tréner Marek Adamik:

Na zápas sme nastúpili v oklieštenej zostave. Dvaja hráči sú zranení, dvaja majú virózu a jedných bol v práci.
Aj napriek tomu sme išli zápas vyhrať Prvá tretina bola z našej strany rozháraná a prehrali sme ju. Od druhej tretiny sme si vytvárali šance, ktoré sme žiaľ bohu nevyužili a naopak sme ľahko inkasovali góly. Som rád, že aj za stavu 5: 1 sme zápas nevzdali a bojovali sme až do konca stretnutia. Verím, že na posledný zápas v sezóna nastúpime v najsilnejšej zostave a víťazstvom sa rozlúčime s divákmi.

1. liga juniorov

HK ISKRA Partizánske - HK DUKLA Trenčín 0:9 (0:1, 0:5, 0:3)

HK ISKRA Partizánske - HK DUKLA Trenčín 2:15 (1:3, 1:3, 0:9)

góly Iskry: Magát, Vaňo

Liga starších žiakov AA

HK ISKRA Partizánske - HKM GLADIATORS Trnava 2:4 (1:1, 0:1, 1:2)

góly Iskry: Sedlár, Hatala

zápas hodnotil tréner Viktor Štefanech:

Počas celého zápasu sme podali oduševnený bojovný výkon, za ktorý patri chlapcom veľká pochvala. Chlapci hrali obetavo a bojovne, a tak som maximálne spokojný. Priestor dostali všetci hráči a každý jeden z nich si zastal svoje miesto. Výborný výkon podal brankár Štepka.

Liga starších žiakov A

HK DUKLA Trenčín - HK ISKRA Partizánske 7:1 (0:0, 2:0, 5:1)

góly Iskry: Turček

zápas hodnotil tréner Zdeno Tupý:

Domáci nás od začiatku dostávali pod tlak a my sme sa dostávali len ťažko z pásma. Podporení výborným výkonom brankára a zodpovednou obranou, sme ale udržali bezgólový stav. V druhej tretine sa hra viacej vyrovnala, my sme 2 šance nepremenili a tak prišiel trest v podobe dvoch inkasovaných gólov. V tretej tretine sme odišli fyzicky a domáci navýšili skóre. Napriek prehre 7:1 si družstvo zaslúži pochvalu za tímový výkon.