Mládež ISKRY má za sebou ďalší súťažný víkend

K-Classic 1. liga dorastu

HK ISKRA Partizánske - MHK Dolný Kubín 2:3 (0:2, 0:1, 2:0)

Góly ISKRY: Štrba, Piaček

zápas hodnotil tréner Vladimír Pekarčík

Dnes to bol dve tretiny z oboch strán vyrovnaný zápas, len rozdiel medzi nami a súperom, bolo že oni premenil poskytnuté šance a my sme nepremenili ani tie vyložené. V tretej tretine sme sa hneď v úvode dostali do zápasu dvoma gólmi a mali sme hru vo svojich rukách a v tu chvíľu som veril, že môžeme tento zápas doviesť do víťazného konca, ale zbytočnými oslabeniami sme sa o to pripravili sami, tieto vylúčenia nás vyviedli z tempa a už sme sa nedokázali vrátiť do zápasu.

štatistiky tu

ŠPORT TREND Žiar n. Hronom - HK ISKRA Partizánske 8:2 (2:0, 3:1, 3:1)

Góly ISKRY: Petrus 2, Benca 2, Langer 2, Benca, Štrba

Nedá sa povedať, že to bol z našej strany oslnivý výkon, ale dnes to na domácich stačilo. Mrzí ma jedna vec a to, že sme do poslednej tretiny išli ako keby bolo po zápase.

Liga prípraviek P5 západ

HK ISKRA Partizánske - HK GLADIATORS Trnava 0:6 (0:1, 0:7, 2:4)

zápas hodnotil tréner Tomáš Hirkala

Prvá a tretia tretina boli z našej strany pomerne uspokojivé. Bohužiaľ druhá tretina pokazila celkový dojem zo zápasu. Robili sme veľa chýb a súperovi dávali strašne veľa priestoru.

MMHK Nitra - HK ISKRA Partizánske 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)

Podobne ako v sobotu ani nedeľa nám nevyšla podľa našich predstáv. Aj keď na oko to bolo z našej strany lepšie, gólovo sa viac presadzoval súper. Pohyb hráčov Nitry bol dominantnejší a to nám robilo veľké problémy.

Prípravka P3

V sobotu sa naši tretiaci predstavili na turnaji v Trnave. Rozdelení boli do dvoch družstiev (Červení a Bieli). Súpermi im boli rovesníci z HAVRANI Piešťany, SLOVAN Bratislava a domáci GLADIATORS Trnava. Iskričky si vôbec nepočínali zle, keď sa napokon v záverečnom zápase stretli o konečné1. a 2. miesto v turnaji. V ňom bolo nakoniec šťastnejšie družstvo Červených, ktoré sa stalo celkovým víťazom turnaja. Bieli obsadili napokon cenné druhé miesto. Okrem pekného umiestnenia potešili pekné bojovné výkony všetkých hráčova hráčok.

Výsledky:

ISKRA Červení : SLOVAN Bratislava 2:2, HAVRANI Piešťany26:1, GLADIATORS Trnava 7:3, ISKRA Bieli 6:1.

ISKRA Bieli : GLADIATORS Trnava 6:6, SLOVAN Bratislava5:3, HAVRANI Piešťany 21:1, ISKRA Červení 1:6.