Mládežnícke súťaže majú za sebou prvé súťažné kolo

HK ISKRA Partizánske - HO HAMIKOVO Hamuliakovo 2:3 sn (0:1, 0:0, 2:1, 0:0)

Góly ISKRY: Magát, Dobiáš

HK ISKRA Partizánske - HO HAMIKOVO Hamuliakovo 6:5 pp (2:1, 1:2, 2:2, 1:0)

Góly ISKRY: Hýrošš 2, Grežďo 2, Reisel, Benca

zápasy hodnotil tréner Tomáš Hirkala

Prvý súťažný víkend bol pre nás neúspešný. Napriek trom získaným bodom si dovolíme tvrdiť ,že sme mali herne na to ,aby sme brali plný počet bodov. Zvlášť prvý zápas bol z našej strany veľmi dobrý. Hrali sme aktívne a naša hra smerovala k obrazu hry ,s ktorým sa chceme v súťaži prezentovať. Bohužiaľ, v tomto zápase sme si vylámali zuby na súperovom brankárovi, ktorý dokázal kryť až 48 našich strieľ. S druhým zápasom nemôžeme byť po hernej stránke spokojní, napriek tomu že sme brali o bod viacej ako v prvom. Výborný vstup do zápasu z našej strany ,keď sme sa rýchlo dostali do dvojgólového vedenia, ale pokazila hlavne druhá tretina, kedy sa naša hra výrazne pokazila. Začali sme hrať príliš ležérne a hlavne individuálne. Začali sme robiť zbytočné chyby a súper sa dokázal vrátiť do zápasu a ísť do vedenia. Začiatok tretej tretiny opäť patril nám, keď sa nám podarilo vypracovať dvojgólový náskok. Bohužiaľ, v závere tretiny prišli opäť naše chyby a súperovi sa pár sekúnd pred koncom podarilo dostať zápas do predĺženia.

štatistiky sobota nedeľa

Liga starších žiakov AA

HK ISKRA Partizánske - HK Levice 3:4 (1:2, 2:1, 0:1)

Góly ISKRY: Mšáll 3

zápas hodnotil tréner Viktor Štefanech

V prvom ligovom zápase sme podľa mna podali dobrý bojovný výkon. Musím určite chlapcov pochváliť za to, čo predviedli. Škoda, že sme za stavu 3:3 nevyužili dve čisté gólové šance a 4 minúty pred koncom, po chybe inkasovali. Nič sa nedeje, pracujeme ďalej a prajem si, aby sme stále hrali aspoň tak, ako dnes.

štatistiky tu

Liga mladších žiakov AA

HK ISKRA Partizánske - HK Levice 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)

zápas hodnotil tréner Marek Fraňo

Od začiatku zápasu sme boli lepším družstvom,výborne sme korčuľovali,kombinovali a vytvárali si veľké množstvo gólových príležitostí. Zaslúžene sme teda v prvom súťažnom zápase zvíťazili.

Liga mladších žiakov A

HK SPARTAK Bánovce n/B : HK ISKRA Partizánske 1:5 (0:2, 0:2, 1:1)

zápas hodnotil tréner Marek Gašparovič

Prvý ligový zápas dopadol dobre. Aktívne sme korčuľovali, súpera sme napádali z čoho pramenili naše šance, ktoré sa nám aj podarilo využiť. V druhej tretine sme ešte viac zabrali, hrali sme s veľkou ľahkosťou, snažili sme sa prenášať veci z tréningu do zápasu a súpera sme takmer k ničomu nepustili a nakoniec sme ju vyhrali 1:7. Tretia tretina už bola o niečom inom, hoci sme boli aktívnejší, a aj sme si vytvárali šance, tie už sa nám nepodarilo premieňať. Už sme neprejavovali taký dôraz na vzniknuté situácie a tak nás Bánovce potrestali 20 sekúnd pred koncom zápasu a uchmatli nám 1bod. Hoci to nebol plný bodový zisk, s predvedenou hrou som spokojný a budeme sa snažiť z toho ťažiť aj v nasledujúcich zápasoch.