Muži doma zvládli posledný zápas základnej časti

HK ISKRA Partizánske - HO HAMIKOVO Hamuliakovo 7:0 (3:0, 1:0, 3:0)

Góly ISKRY: Káčer 3, Hvizdoš, Gašparovič J., Lunter, Pekarčík

HK Levice - HK ISKRA Partizánske 5:1 (0:0, 1:0, 4:1)

Góly ISKRY: Magát

HK Levice - HK ISKRA Partizánske 8:4 (1:1, 3:1, 4:2)

Góly ISKRY: Benca 2, Adamec, Magát

zápas hodnotil tréner Tomáš Hirkala:

V prvom zápase nás super zaskočil svojou kvalitou. Oproti prvej časti super výrazne posilnil káder, čo sa ukazovalo  hlavne v prvej tretine. Tam treba vyzdvihnúť výkon brankára Hazuchu, ktorý nás aj po prvej tretine udržal v hre. Druhá tretina sa opticky vyrovnala a videli sme rýchly hokej s množstvom šancí na oboch stranách. Bohužiaľ sme v oslabení inkasovali a super išiel do jedného gólového vedenia. Do tretej tretiny sme vstúpili lepšie. Mali sme veľký tlak a aj množstvo šancí. Bohužiaľ prišiel gól na 2:0. Ten nás na minútu úplne položil a behom chvíli sme inkasovali ďalšie dva. Napriek tomu, že sme sa nevzdali, nebolo v našich chvíľach zápas zvrátiť na našu stranu.

Druhý zápas sme začali výborne. Dostali sme sa do vedenia, boli sme na puku, hrali sme presne podľa našich predstáv. Bohužiaľ sa nám nepodarilo vypracovať si vyšší náskok a súper počas presilovky dokázal skórovať a vyrovnať skóre. V druhej tretine sa súperovi podarilo dostať do vedenia, ale to nás ešte viac nakoplo a opäť sme boli dominantejším tímom na puku. Bohužiaľ my sme mali tlak, šance, ale góly dával súper. Nechali sme súperovi poľahky dostať sa do protiútokov a ten využil všetko, čo sa dalo.

Liga starších žiakov AA

HK ISKRA Partizánske - MHKM Skalica 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)

Góly ISKRY: Seleš, Mšáll

zápas hodnotil tréner Viktor Štefanech:

Dnes v zápase so Skalicou sme mali celkom slušnú prvú tretinu, ktorú sme vyhrali 1-0. Potom sme však upustili od tvrdej hry do tela a súper začal viac korčuľovať. Vyrovnal hru aj stav. V poslednej tretine bola Skalica lepšia prestrieľala nás, ale s pomocou výborného gólmana Štepku a obetavosti chalanov sme zápas zvládli a vyhrali. Všetci hráči si zaslúžia pochvalu vrátane tých, čo nejaký čas nehrali.