2. Slovenská hokejová liga

HK ISKRA Partizánske - MHA Martin 6:4 (1:2, 0:0, 4:2)

góly ISKRY: Peniaška, Gašparovič, Ondruška, Gergel, Klepanec, Hvizdoš

zápas hodnotil tréner Marek Adamik:

V dnešnom zápase sme podali jeden zodpovedný, bojovný a kolektívny výkon. To bol základ úspechu. V našej hre sa objavili aj chyby, ale tie nás na konci zápasu našťastie nemuseli mrzieť. Divákom na tribúnach sa musel hokej páčiť, keďže do posledných minút nebolo rozhodnuté o víťazovi. Čerešničkou na konci zápasu bol náš šiesty gól, ktorý sme dokázali streliť rovno z buly.
Ďakujeme všetkým divákom, že ste si našli cestu na štadión!!!

1. liga juniorov

DUKLA Trenčín - HK ISKRA Partizánske 12:1 (4:1, 8:0, 0:0)

góly ISKRY: Magát

zápas hodnotil tréner Tomáš Hirkala:

Domácim sme odolávali iba prvú tretinu. Tá bola z našej strany napriek prehre 4:1 celkom slušná. Na našu smolu súper dokázal poľahky skórovať. V druhej tretine sa ukázala kvalita domácich. Postavili na tento zápas veľmi kvalitné mužstvo a my sme im nedokázali absolútne vzdorovať.

HK ISKRA Partizánske - HK LOKOMOTÍVA N. Zámky 6:4 (1:2, 3:1, 2:1)

góly ISKRY: Štrba 2, Benca, Vaňo, Magát, Hýrošš

Prvá tretina nebola z našej strany vôbec ideálna, ale v hre nás udržal výborne chytajúci Hazucha. V druhej tretine sme sa našťastie prebrali a zápas otočili v náš prospech. Na konci si súper síce vypracoval obrovský tlak aj s našou pomocou, ale našťastie opäť výborný výkon brankára nám pomohol zápas dotiahnuť do víťazného konca.

HK ISKRA Partizánske - HK LOKOMOTÍVA N. Zámky 2:6 (1:2, 0:2, 1:2)

góly ISKRY: Adamec, Magát

Zachytili sme síce úvod zápasu, ale opäť naša rýchlosť hry mala klesajúcu tendenciu. Do druhej tretiny sme išli s tým, aby sme napodobnili predošlý zápas, ale nakoniec opäť sa ukázala neochota hráčov bojovať za mužstvo, byť zodpovednými a samotný prístup hráčov bol nekoncentrovaný a doslova lajdácky. Po druhej tretine bohužiaľ museli padnúť tvrdé slová, ktoré nás síce trochu nakopli, ale výsledok zápasu už sme zvrátiť nedokázali.

Liga starších žiakov AA

HK ISKRA Partizánske - HC Lamač 10:0 (6:0, 3:0, 1:0)

góly ISKRY:  Cvešper 3, Mšáll 3, Staňo, Hatala, Valjent, Sedlár

zápas hodnotil tréner Viktor Štefanech:

V dnešnom zápase sme boli počas celého zápasu jasne lepší vo všetkých činnostiach a zaslúžene sme vyhrali. Všetci hráči hrali zodpovedne dozadu a zaslúžia si pochvalu. Takisto obaja brankári.

HK Nové Mesto n/Váhom - HK ISKRA Partizánske 3:10 (0:5, 2:3, 1:2)

góly ISKRY: Mšáll 3, Hatala 2, Sedlár 2, Staňo, Cvešper, Filo,

V dnešnom zápase sme podali nás najlepší ofenzívny výkon v sezóne. Chlapci pozorne a obetovať bránili a z prečíslení sme dávali góly. V dôležitých momentoch nás podržal bránka Štepka a my sme ponúknuté šance využili. Hlavne v úvode. Musím hráčov pochváliť. V útočnej fáze konečne zúročili aj veci z tréningu. Hrali sme obetavo s nasadením a odmenou je zaslúžene víťazstvo.

Liga starších žiakov A

HK Nové Mesto n/Váhom - HK ISKRA Partizánske 3:5 (1:2, 2:1, 0:2)

góly ISKRY: Rybovičová 2, Šebesta, Radosa, Galko

HK ISKRA Partizánske - MHKM Skalica 6:4 (5:0, 0:2, 1:2)

góly ISKRY: Galko 3, Turček 2, Šebesta

Liga mladších žiakov AA

HK Nové Mesto n/Váhom - HK ISKRA Partizánske 1:5 (0:2, 1:1, 0:2)

Liga mladších žiakov A

HK Nové Mesto n/Váhom - HK ISKRA Partizánske 2:4 (0:2, 0:2, 2:0)

zápas hodnotil tréner Marek Gašparovič:

Odohrali sme veľmi dobrý zápas podporený kvalitným výkonom brankára. Dali sme pekné góly, nehrali sme zbrklo a dokázali sme ustrážiť súpera. Mrzieť nás môže tretia tretina a nestrelený gól. Hoci sme nehrali zle, záverečných pár minút nám ušlo a to nás stálo 2 body.

HK ISKRA Partizánske - HK 18 Karpatský Sokol 0:6 (0:2, 0:2, 0:2)

Myslím si, že sme nezačali až tak zle. Bolo vidno že súper je lepší, no snažili sme sa bojovať. Druhá tretina bola vyrovnaná, dali sme pekný gól po vedomej akcii, no hneď sme aj veľmi lacno inkasovali a už sme sa nedokázali vrátiť späť. Tretia tretina začala zle, dostali sme rýchle góly čím sa u nás vytratila chuť bojovať a zápas už sa iba dohrával.

Liga P5 minihokej

HK ISKRA Partizánske - HK Nové Mesto n/Váhom 8:0 (2:0, 2:0, 2:0, 2:0)

zápas hodnotil tréner Filip Tupý:

Myslím, že sme cez víkend podali výborný výkon, nad súperom sme dominovali vo všetkých zápasoch. Chalani dodržiavali, čo sme si povedali pred zápasmi. Zdobilo nás korčuľovanie, a kombinačná hra. Útočníci vynikajúco napádali a obrancovia aktívne dostupovali, čím sme súpera nepustili takmer do ničoho. Dokázali sme súpera prečíslovať jak v útoku aj obrane. Zapracovali sme na dôraze pri zakončení a veľa gólov sme dali práve z dorážok. Zároveň sme do útoku zapojili aktívnejšie obrancov, ktorí sa tiež viackrát  presadili.