2. Slovenská hokejová liga

HK ISKRA Partizánske - HK SLOVAN Levice 4:2 (2:0, 1:0, 1:2)

góly ISKRY: Pekarčík 2, Hvizdoš 2

zápas hodnotil tréner Marek Adamik:

Hneď v úvode stretnutia sme išli do vedenia. Tento rýchly gól sme potrebovali, aby sme začali hrať uvoľnenejšie. Gól nás nakopol a počas prvej tretiny sme si vytvorili ešte viac gólových príležitosti. V druhej tretine sme našou korčuliarskou aktivitou súperovi znepríjemňovali hru a donútili chybovať. Avšak, opäť nám chýbala strelecká efektivita. Dokázali sme sa presadiť až 2 sekundy pred koncom druhej tretiny. V úvode tretej tretiny sme sa nechali vylúčiť a hostia ponúknutú príležitosť využili a znížili na 3:1.Súper celú tretiu tretinu hrýzol, ale 3 minúty pred koncom sme v oslabení zápas rozhodli a nepripustili na konci žiadnu drámu. Som veľmi rád, že sme ho zvládli bez väčších problémov. Verím, že tento výsledok nám pomôže do ďalších zápasov. Ďakujem za podporu divákov na tribúnach!!!

1. liga juniorov

HK ISKRA Partizánske - HC SLOVAN Bratislava 2:9 (1:2, 1:6, 0:1)

góly ISKRY: Magát, Beniak

HK ISKRA Partizánske - HC SLOVAN Bratislava 3:9 (0:4, 2:3, 1:2)

góly ISKRY: Dobiaš 2, Štrba

zápas hodnotil tréner Tomáš Hirkala:

Súper nám nadelil obrovskú lekciu z hokeja. Ak chceme byť úspešní proti takýmto, súperom naša herná disciplína musí byť stopercentná. Naša hra musí byť zodpovednejšia a hlavne obetavejšia. Musíme hrať, ako jedno mužstvo a každý si musí urobiť svoju robotu na 100%. Tento víkend nemôžeme byť spokojní s ničím.

Liga starších žiakov AA

HK ISKRA Partizánske - MMHK Nitra 0:7 (0:2, 0:3, 0:2)

zápas hodnotil tréner Viktor Štefanech:

Po dobrom zápase s Duklou Trenčín sme podali dnes najhorší výkon v sezóne. Hrali sme bez potrebného korčuľovania nasadenia a emócie. Prehrávali sme všetky súboje 1-1. Chýbala nám v súbojoch tvrdosť a agresivita. Dnešný zápas je pre mňa veľkým sklamaním.

Liga starších žiakov A

HK Levice - HK ISKRA Partizánske 2:5 (0:2, 1:1, 1:2)

góly ISKRY: Morosko 2, Lahučký, Ištván, Škvarenina

zápas hodnotil tréner Zdeno Tupý:

Od začiatku sme boli jasne lepším družstvom, domácich sme dostávali pod súvislý tlak, ale žiaľ opäť sme sa trápili v koncovke a v útočnom pásme sme hrali v pozíciách, odkiaľ góly nepadajú. Domáci hrozili len ojedinele po brejkoch z odrazených pukov. S pribúdajúcimi minútami, sme sa prispôsobili tempu domácich a hlavne nám chýbal väčší dôraz v osobných súbojoch a v predbánkovom priestore. Na konci sme skoro pustili domácich na dostrel jedného gólu, ale zmobilizovali sme sa a v závere sme si to postrážili. Z môjho pohľadu sme neodohrali zrovna ideálny zápas a svojím spôsobom sme utrpeli víťazstvo.

Liga mladších žiakov AA

HK ISKRA Partizánske - MMHK Nitra 0:6 (0:2, 0:2, 0:2)

zápas hodnotil tréner Marek Fraňo:

Liga mladších žiakov A

HK Levice - HK ISKRA Partizánske 2:4 ( 1:1, 1:1, 0:2)

Liga P5 minihokej Západ

HK ISKRA Partizánske - HK LOKOMOTÍVA N. Zámky 0:2, 2:0, 0:2, 2:0

zápas hodnotil tréner Filip Tupý:

Myslím, že za predvedený výkon sa hanbiť nemusíme. Herne aj korčuliarsky sme dominovali na oboch stranách vo všetkých zápasoch, bohužiaľ nás opäť o plný bodový zisk pripravili zahodené šance. Aktívne sme napádali, vypomáhali sme si ako v obrane, tak aj v útoku a prečíslovali súpera, z čoho sme získavali množstvo pukov. Výbornou kombinačnou hrou sme sa dokázali dostávať do tlaku, ktorý sme bohužiaľ častokrát nevedeli využiť. Zapracujeme na dôraze a verím, že v ďalších zápasoch budeme už zbierať ovocie.