2. Slovenská hokejová liga

HK SLOVAN Levice - HK ISKRA Partizánske 4:5sn (1:1, 2:2, 1:1, 0:0)

góly Iskry: Gergel 2, Káčer, Ondruška, Pekarčík

zápas hodnotil tréner Marek Adamik:

Vedeli sme, že v Leviciach nás čaká náročný zápas. Našim cieľom v zápase bolo naplno bodovať. Domáci nás hneď v úvode zaskočili rýchlym gólom, ale od tej doby sme boli aktívnejším tímom počas celej prvej tretiny. Jediné, čo nás môže v tejto tretine mrzieť, sú nepremenené šance. V druhej tretine sa hra vyrovnala, čomu zodpovedal aj výsledok po dvoch tretinách. Do tretej tretiny sme išli s tým ,že sa potrebujeme odpútať od domácich na dva góly. Hneď v úvode tretej tretiny nás 2x podržal brankár Halo a boli sme to my,čo sme išli do vedenia. Po našej individuálnej chybe v obrannom pásme domáci nezaváhali a hneď vyrovnali. Do konca základnej hracej doby už gól nepadol. V predĺžení sme nevyužili ponúknutú presilovku 4 na 3 ,a tak prišli na rad samostatné nájazdy, v ktorých najprv Gergel vyrovnal na 2:2 a hneď v ďalšom nájazde rozhodol o dvoch bodoch pre nás. Za dnešný výkon musím pochváliť všetkých hráčov.

1. liga juniorov

HO Hamuliakovo - HK ISKRA Partizánske 2:3sn (1:0, 1:2, 0:0, 0:0)

góly Iskry: Magát 3

HO Hamuliakovo - HK ISKRA Partizánske 5:4pp (1:3, 3:0, 0:1, 1:0)

góly Iskry: Reisel, Adamec, Magát, Vaňo

Liga starších žiakov AA

HK ISKRA Partizánske - HKM GLADIATORS Trnava 2:2 (2:0, 0:1, 0:1)

góly Iskry: Cvešper, Seleš

zápas hodnotil tréner Viktor Štefanech:

Prvú tretinu mal viac z hry super z Trnavy. Podarilo sa nám ju umnou hrou a dôrazom pred bránkou súpera vyhrať 2-0. V druhej tretine sme mali 2 presilovky po sebe a 3-4 čisté šance, kde sme mohli zápas zlomiť. Nedali sme však gól a naopak Trnava znížila na 2-1. Záver zápasu patril hosťom. Musím všetkých chlapcov za bojovnosť a obetavosť na čele s brankárom pochváliť. Sú aj také zápasy, keď to ide hokejovo horšie, a preto som s bodom spokojný.

Liga starších žiakov A

HK LOKOMOTÍVA N. Zámky - HK ISKRA Partizánske 4:2 nedohr (3:1, 1:1, 0:0)

góly Iskry: Morosko, Galko

Liga mladších žiakov A

HK LOKOMOTÍVA N. Zámky - HK ISKRA Partizánske 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)

Liga P5 minihokej

HK ISKRA Partizánske - MHKM Skalica 6:2 (2:0, 1:1, 2:0, 1:1)

zápas hodnotil tréner Filip Tupý:

Chalani podali kvalitný výkon vo všetkých zápasoch. Oba naše tímy remizovali s áčkovou stranou súpera, kde sa hrala vyrovnaná partia. Chýbal nám kúsok šťastia pri zakončení v zápase , lebo šancí sme mali opäť požehnane. Vyzdvihol by som výkon brankárov, ktorí nás podržali v nájazdovej loteríí v týchto zápasoch. S béčkovou stranou sme si dokázali poradiť bez problémov.