2. Hokejová liga

HK ISKRA Partizánske - HK Detva 5:7 (1:3, 3:2, 1:2)

Góly Iskry: Školka 2, Gašparovič J., Gergel, Ondruška

Zápas hodnotil tréner Marek Adamik

Aj napriek zlému vstupu do zápasu keď hostia na nás doslova vyleteli sme odohrali najlepší zápas sezóny. K lepšiemu výsledku chýbalo málo a mohli sme sa radovať s prvých troch bodov. Žiaľ zle vyhodnocovanie herných situácií a individuálne chyby nás stálo body. Teší, že aj za nepriaznivého stavu s hráči nevzdávali a bojovali do úplného konca.

štatistiky tu

K-Classic 1.liga dorastu

sobota

MŠHK Prievidza - HK ISKRA Partizánske 3:2 pp (0:1, 2:0, 0:1, 1:0)

Góly ISKRY: Štrba, Reisel

Zápas hodnotil tréner Vladimír Pekarčík

Dnes pri nás stali všetci svätí a brankár mal svoj deň. Favorit našej skupiny bol vo všetkých činnostiach o krok pred nami. Hrali sme strašne ustráchane a s príliš veľkým rešpektom. Domácim sme nechávali strašne veľapriestoru ale aj, tak sa nám podarilo zobrať si bod.

nedeľa

MŠHK Prievidza - HK ISKRA Partizánske 6:2 (2:1, 0:0, 4:1)

Góly ISKRY: Petrus, Piaček

Dnes sme nastúpili ako vymenení. Dve tretiny sme boli favoritoviviac ako vyrovnaným súperom a na začiatku tretej tretiny sme mali k dispozíciípresilovú hru, ktorú sme nezvládli a dostali tretí gól. Tento gól nás dostalona kolena a od toho momentu ako keby sme odišli do šatne.

Starší žiaci AA

HO Hamuliakovo - HK ISKRA Partizánske 8:4 (2:2, 3:1, 3:1)

Góly ISKRY: Hubač, Hudca, Mšáll, Paulovič

Zápas hodnotil tréner Viktor Štefanech

Začiatok zápasu sme mali dobrý, potom však domáci postupomčasu mali prevahu. Do konca tretiny sme udržali stav 2:2. Na začiatku 2. tretinysme šli do vedenia, ale od tohto momentu sme boli celú druhú tretinu pod tlakomDomáci otočili zápas a zaslúžene vyhrali. Robila nám problémy fyzická hrana malom ihrisku a dôraz pred oboma bránami.

HK ISKRA Partizánske - HK RUŽINOV Bratislava 1:13 (0:8, 1:1, 0:4)

Góly ISKRY: Šebesta

Zápas hodnotil tréner Ivan Valach

Kebysom s mužstvom neabsolvoval rozcvičenie na suchu a na ľade myslel by som si, žesme išli bez rozcvičky. Druhá a tretia tretina po zásahoch do zostavy bola užlepšia. Táto časť zápasu bola z našej strany bojovná a za ňu dávam pochvalu.

Mladší žiaci AA

HO Hamuliakovo - HK ISKRA Partizánske 4:2 (0:2, 2:0, 2:0)

Zápas hodnotil tréner Marek Fraňo

Povýbornej hre v prvej tretine sme v druhej tretine nenadviazali na nášvýkon a nedokázali sme prekonať súperovho brankára. V tretej tretine smesa snažili, ale už nám nešli ani nohy a ani ruky. Škoda toho zápasu, lebo súperbol hrateľný.

Mladší žiaci A

HK ISKRA Partizánske - HOKEJ Nové Mesto n/V 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)

Zápas hodnotil tréner Zdeno Tupý

Od začiatku sme boli aktívnejší a dostávali sme sa do šancí,ktoré žiaľ končili na výbornom brankárovi. Gól sa nám podarilo streliť až vpolovici tretiny a do prestávky sme pridali ešte jeden. Druhú časť sme začalivyužitou presilovou hrou. Žiaľ, pribrzdili nás zbytočné vylúčenia na našejstrane a súperovi sme dovolili dostať sa do zápasu. V záver tretiny využiljednu z ponúknutých šancí, keď skóroval tesne po uplynutí nášho trestu. Vtretej tretine sme boli opäť aktívnejší, ale nedarilo sa nám skórovať.Vykúpenie prišlo až v 57. minúte, kedy sme sa presadili 2x, najprv z úniku apotom peknou kombináciou.

HP5

HO Hamuliakovo - HK ISKRA Partizánske 2:4 (0:2, 2:0, 0:2)

Zápas hodnotil tréner Tomáš Hirkala

Odohrali sme zatiaľ náš najlepší zápas sezóny. Veľká chuť aodhodlanie nás zdobilo po celý zápas. Dobre sme korčuľovali a hrali kolektívne.Súperovi sme dávali minimum priestoru. Dnes si myslím že to bolo pre násjednoznačne zaslúžene víťazstvo. Verím, že hráčom a hráčkam to pridá ešte väčšiuchuť do tréningu.

HP4

sobota

V sobotu odohrali štvrtáci svoje zápasy v rámci turnaja ZsZlh u rovesníkov v Topoľčanoch. Aj naďalej sa im darí pokračovať v kvalitných výkonoch a svojich súperov predčilivo všetkých herných činnostiach. Dokázali zvíťaziť vo všetkých svojich zápasoch, čo im bolo odmenou za ich bojovnosť a nasadenie

Výsledky ISKRY:

Iskra Bieli : Topoľčany Žltí 23:3 (15:2, 8:1), Iskra Bieli:Topoľčany Červení 15:4 (8:3, 7:1)

Iskra Červení: Topoľčany Červení 11:8 (8:6, 3:2), Iskra Červení: Topoľčany Žltí: 14:4 (6:2, 8:2)

Zostavy Iskry:

Bieli: Sitár Teo, Mihaleje, Vlčko, Beliansky, Rybanský,Telek, Ingeli, Sládok, Škultéty, Benáková, Sitár.

Červení: Adamec, Šleboda, Kopál, Kajaba, Bulák, Bernát, Galko, Kližan, Mikláš, Niederland.

nedeľa

V nedeľu sme v odvete zo soboty na domácom ľade privítali tentokrát v priateľskom zápase súperov z Topoľčian. Svoje zápasy štvrtáci odohrali na výbornú, keď zvíťazili po bojovných výkonoch vo všetkých svojich zápasoch.

Iskra Bieli : Topoľčany Červení 10:5, Topoľčany Žltí 15:4.

Iskra Červení : Topoľčany Červení 12:4, Topoľčany Žltí 10:1.

Zostava ISKRY:

Iskra Červení: Adamec, Kajaba, Galko, Bernát, Sládok, Niederland, Škultéty.

Iskra Bieli: Sitár Teo, Kližan, Vlčko, Kopál, Mikláš,Benáková, Sitár Tea.

HP3

V nedeľu sme na domácom ľade privítali v priateľskom zápase súpera z Topoľčian. Svoje zápasy tretiaci odohrali opäť na výbornú, keď zvíťazili po bojovných výkonoch vo všetkých svojich zápasoch.

Iskra : Topoľčany 12:7 (5:4, 7:3) a 13:5 (7:3,6:2).

Adamec,Kopál Max, Rybanský, Galko, Bernát, Gubán, Štefek, Čmiko, Buček, Mojžiš, Bulák,Telek, Ingeli, Palák, Regner, Paulovič, Varghová, Valjentová