Liga starších žiakov AA

HK ISKRA Partizánske - HK DUKLA Trenčín 1:12 (0:2,0:4,1:6)

Štatistiky tu

Liga starších žiakov A

Hokej Nové mesto n/V / Havrani Piešťany - HK ISKRA Partizánske 5:3 (1:1, 3:0, 1:2)
Zápas hodnotil hráč António Žuchovský:
Dnes sme hrali s Piešťanmi v Novom meste n/V.Myslím si, že to bol vyrovnaný súper, len sme to tak nedohrali.
Pred zápasom sme si povedali, že sa máme sústrediť na seba a nie na súpera
Prvú tretinu sme odohrali dobre. Druhú tretinu sme odflákli a bolo to z našej strany zle. Dostali sme veľa gólov.
Tretiu tretinu sme zlepšili hru, ale nestačilo to na to, aby sme výsledok dorovnali.

Liga mladších žiakov AA

HK ISKRA Partizánske - HK DUKLA Trenčín 1:5 (0:4,1:1,0:3)
Zápas hodnotil tréner Marek Fraňo:
Do zápasu s veľkým favoritom sme vstúpili odhodlane a aj keď nás fyzicky vyspelejší súper zatlačil, nevzdávali sme sa a hrozili z proti útokov.
Aj keď sa nám nepodarilo streliť viac gólov, musím svoje družstvo pochváliť, že aj za nepriaznivého stavu sme neskladali zbrane a snažili sa hrať.
Štatistiky tu:

Liga mladších žiakov A

Zápas hodnotil tréner Zdeno Tupý:
Nastúpili sme proti fyzicky aj technicky disponovanejšiemu súperovi, čo bolo cítiť celý zápas.
Domáci nás prehrávali vo všetkých aspektoch od začiatku do konca zápasu, čoho dôkazom je aj pomer striel 54:12 v súperov prospech.
Vyzdvihnúť treba brankárov, ktorý nás držali v hre. Chalani a dievča však bojovali do konca a ani za nepriaznivého stavu nevešali hlavy.