HK ISKRA Partizánske - SPORT TREND Žiar nad Hronom 17:1 (10:1, 2:0, 5:0)

Nedeľa

HK ISKRA Partizánske - SPORT TREND Žiar nad Hronom 9:2 (4:1, 3:0, 2:1)

Štatistky tu

Zápasy hodnotil tréner Vladimír Pekarčík

Oba zápasy sa niesli v rovnakom duchu, súpera sme prehrávali vo všetkých fázach hry. Som rád, že sme mali, tak dobrý vstup do súťaže.

Liga starších žiakov AA

HK RUŽINOV 99 Bratislava - HK ISKRA Partizánske 10:3 (1:2, 1:0, 8:1)

Liga starších žiakov A

HK ISKRA Partizánske - HK RUŽINOV 99 Bratislava  0:11 (0:6, 0:5, 0:0)

Liga mladších žiakov AA

HK RUŽINOV 99 Bratislava - HK ISKRA Partizánske 3:3 ( 0:1,1:1,5:0 )

Zápas hodnotil tréner Marek Fraňo:

V prvej tretine sme po rýchlom góle, zahrali dobre takticky a vyhrali ju.
V druhej sa hra prelievala z jednej strany na druhú.
Tretia tretina bola v réžii domácich, keďže my sme nezachytili úvod a dostali dva zlepené góly. Bohužiaľ, už sme sa nevedeli vzchopiť.

Liga mladších žiakov A

HK ISKRA Partizánske - HK RUŽINOV 99 Bratislava  2:4 (0:3, 0:2, 3:2)

Zápas hodnotil tréner Zdeno Tupý:

V prvej tretine sme začali dobre a vypracovali sme si viacero šancí, ale nevedeli sme ich premeniť. Súper však na rozdiel od nás dával góly aj keď sme ho značne prestrieľali (17:6).
V druhej tretine sa hra viac vyrovnala a šance sa striedali na oboch stranách. Súper skóroval dvakrát po našich chybách v obrannom pásme, kedy sme si nepokryli hráča pred bránou.
V tretej tretine sa opäť súper dostal do vedenia, ale nám sa konečne podarilo presadiť po dorážkach v pred bránkovom priestore. V závere sa nám podarilo odskočiť v presilovke a vedenie sme si postrážili až do konca tretiny.

Hokejová prípravka 5. ročník

prípravný zápas

HK ISKRA Partizánske - HC Topoľčany 0:6

Zápas hodnotil tréner Tomáš Hirkala:
Zápas nám určite nevyšiel podľa našich predstáv. Nedarilo sa nám presadzovať v hre smerom dopredu, vytvárať si šance. Pozitívom v zápase čo by sme mali vyzdvihnúť je zapájanie herných návykov pri bránení. Toto si deti vzali k srdci z tréningov a bolo vidieť následné zapájanie aj v zápasovom procese.
Chuť a snaha je obrovská a preto veríme že poctivou robotou sa bude naša hra z týždňa na týždeň posúvať dopredu.

Hokejová prípravka 4. ročník

Prvé súťažné zápasy odohralo v nedeľu 18.9.2022 aj družstvo štvrtákov, a to u súpera v Nitre.
Proti veľmi dobre disponovanému súperovi sme podali naozaj dobrý bojovný výkon podporený vynikajúcim korčuľovaním. Hral sa veľmi svižný a dramatický hokej, ktorý sa musel páčiť. Zápasy boli veľmi vyrovnané, ale výsledkovo sa nakoniec spravodlivo misky váh priklonili na našu stranu. Konečné skóre 10:6 v náš prospech nás potešil a je povzbudením do ďalšej hokejovej práce. Týmito slovami hodnotil zápas tréner Igor Valach.

Zostava ISKRY:
Sitár Teo, Švec, Vlčko, Kádár, Šleboda, Ingeli, Telek, Škultéty, Sitár Tea
Kopál Max, Mihaleje, Galko, Bernát, Niederland, Sládok, Kajaba, Bulák.

Góly ISKRY: Vlčko 7, Kádár 7, Švec 4, Galko 4, Telek 3, Bernát 3, Šleboda 2, Škultéty 2, Ingeli 1, Sládok 1, Niederland 1, Bulák 1

Hokejová prípravka 3. ročník

Tak ako naši štvrtáci, aj tretiaci si zmerali sily s rovesníkmi z Nitry.
Keďže tretiaci ešte nemajú riadenú súťaž, jednalo sa o prípravný zápas. Priebeh bol veľmi vyrovnaný, o čom svedčí aj záverečné skóre 8:8. Podstatné však je to, že príprava splnila svoj účel a ukázala nám, na čom treba v najbližšom tréningovom procese popracovať, aby naša výkonnosť mohla napredovať. Zostava: Kopál Max, Kopál Gregor, Ivan, Bernát, Galko, Bulák, Ingeli, Telek, Benáková, Regner, Palák, Čmiko, Paulovič, Gubán, Paukeje, Mojžiš, Varghová, Vrbíková, Valjentová. góly: Galko 9, Bernát 7, Telek 6, Ingeli 7, Benáková 1, Regner 1, Čmiko 3, Paulovič 1, Vrbíková 3

Kopál Max, Kopál Gregor, Ivan, Bernát, Galko, Bulák, Ingeli, Telek, Benáková, Regner,
Palák, Čmiko, Paulovič, Gubán, Paukeje, Mojžiš, Varghová, Vrbíková, Valjentová

góly: Galko 9, Bernát 7, Ingeli 7,Telek 6, Vrbíková 3, Čmiko 3, Benáková 1, Regner 1, Paulovič 1