Starší žiaci A (8.ročník) vstúpili do nadstavby víťazstvom v Lamači

HK ISKRA Partizánske - HC Petržalka 13:0 (4:0, 5:0, 4:0)

góly Iskry: Grežďo 4, Adamec, Smatana, Štrba, Beniak, Sedlár

HK ISKRA Partizánske - HC Petržalka 9:4 (3:1, 3:2, 3:1)

góly Iskry: Grežďo 3, Magát 3, Vaňo 2, Smatana, Štrba, Benca, Prídavok, Hýrošš

zápas hodnotil tréner Tomáš Hirkala:

V prvom zápase ma potešilo, že hráči preniesli do zápasu to na čom sme cez týždeň pracovali. Priamočiarosť do brány a taktiež prácu v pred bránkovom priestore. V zápase sa síce objavovali slabšie úseky hry, ale na druhej strane sme taktiež ukázali aj veľa pekných hokejových situácií. V druhom zápase to už nebolo ideálne, spoliehali sme sa, že všetko pôjde samé. Našťastie sme dokázali zápas otočiť na našu stranu a dotiahli ho do víťazného konca.

Liga starších žiakov AA

HK ISKRA Partizánske - HC Topoľčany 7:1 (1:0, 6:0, 0:1)

góly Iskry: Mšáll 2, Sedlár 2, Hatala 2, Cvešper

zápas hodnotil tréner Viktor Štefanech:

Proti Topoľčanom  sme mali slabšiu prvú tretinu. Nešla nám kombinácia. Vyšiel nám však začiatok druhej tretiny, kde sme predviedli pekné akcie a dali góly. Po zbytok zápasu sme boli lepší a zaslúžene vyhrali. V obrane sme hrali celý zápas pozorne a celé družstvo si zaslúži pochvalu.

Liga starších žiakov A

HC Lamač - HK ISKRA Partizánske 4:5 (2:1, 0:1, 2:3)

góly Iskry: Galko 2, Morosko, Harag, Šebesta

zápas hodnotil tréner Zdeno Tupý:

Po prvom zápase sme čakali, že domáci na nás vybehnú od prvej minúty, ale to sa nestalo. Hral sa opatrný hokej, obe družstvá sme sa ťažko dostávali do útočného pásma a na môj vkus sme my pôsobili zľaknuto, a odhadzovali sme puky. Napriek tomu sme sa po ojedinelom útočnom výpade dostali do vedenia, no súper po dvoch tečoch v predbránkovom priestore do prestávky otočil. Cez prestávku sme si vyjasnili v kabíne učité veci a do druhej tretiny sme naspúpili ako vymenení. Domáci síce mali viacej z hry ale do vážnejších šancí sme ich nepustili a keď bolo najhoršie podržal nás brankár. Zlomový moment prišiel, keď sme v 40. minúte využili presilovú hru po peknej kombinácii do prázdnej brány a na tabuly bolo 2:2 po dvoch tretinách. Do tretej tretiny sme zacítili šancu, a tak sme jemne pozmenili útoky, čo zafungovalo a hneď z buly sme šli do vedenia. Následne sme využili rýchle prečíslenie a už to bolo veselšie. Za stavu 2:4 sme dostali možnosť trestného strielania a bolo už 2:5. Potom sme ale trošku zbytočne zastrečkovali v obrane, kedy sme nedokázali 2x dostať čistý puk z tretiny a súper znížil po kombinácii do prázdnej bránky. Keď už to vypadalo, že sa skóre meniť nebude, domácim sa podaril teč v predbánkovom priestore. Naštastie sme si ale posledné sekundy postrážili a zobrali 2 body. V zápase boli domáci podstatne lepší na individuálnej úrovni, my sme ale podali kolektívny, bojovný výkon podporený spoľahlivým brankárom a výbornou efektivitou v zakončení, keď sme vyťažili z minima maximum.

Liga mladších žiakov AA

HK ISKRA Partizánske - HC Topoľčany 4:2 (2:0, 0:2, 2:0)

zápas hodnotil tréner Marek Fraňo:

Zápas sme otvorili gólom, no súper zakrátko vyrovnal. Topoľčany boli v prvom dejstve aktívnejšie a pri nás stálo aj šťastie. V poslednej sekunde sme tretinu strhli na našu stranu. Druhá tretina bola vyrovnaná,ale gólovo ju lepšie zvládol náš súper. Tretiu tretinu sme o gól vyhrali my.. Zápas bol viac menej vyrovnaný. Vyhrať mohol ktokoľvek.

Liga mladších žiakov A

HC Lamač - HK ISKRA Partizánske 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)

zápas hodnotil tréner Marek Gašparovič:

Naročný zápas, Lamač dominoval vo všetkých herných činnostiach. Na vzniknuté situácie sme ani tak nereagovali zle, ale veľmi pomaly a hlavne neskoro. Mrzí ma záver tretej tretiny, kedy sme viedli 1:2 tri minúty dokonca, no nedokázali sme udržať jednogólový náskok a nakoniec sme prehrali 3:2.

Liga prípraviek P5 západ

HK 91 Senica - HK ISKRA Partizánske 0:6 (0:2, 0:2, 0:2)

zápas hodnotil tréner Filip Tupý:

Nadviazali sme na minulo-víkendový zápas a opäť sa nám podarilo podať výborný výkon. Niekedy sme to možno až moc preháňali s kombinačnou hrou a chceli dávať góly do prazdnej bránky, čo vyústilo k veľkému množtvu nepremených šancí (asi sa im nechcelo piecť koláče), našťastie nás to dnes nemuselo mrzieť a víťazstvo sme si postrážili v každej tretine.