2. Hokejová liga

HK ISKRA Partizánske - DELIKATESO Bratislava 2:7 (1:1, 1:4, 0:2)

Góly Iskry: Gergel, Jandák

Zápas hodnotil tréner Marek Adamik

Opäť sme raz zlyhali v premieňaní šancí. V úvodnejtretine sme nepremenili ponúknuté šance a práve prvú tretinu považujem zadôvod neúspechu v zápase. Od polovice zápasu sme jednoducho boli slabšíchpo všetkých stránkach. Psychika a sebavedomie hráčov ja na bode nula a musímesa z toho dostať iba sami.

štatistiky tu

Starší žiaci AA

HK ISKRA Partizánske - MHKM Skalica 5:7 (2:2, 2:1, 1:4)

Góly Iskry: Langer 3, Petrus, Hudca,

Zápas hodnotil tréner Viktor Štefanech

V zápase so Skalicou išli hostia do vedenia 0-2 po dvoch tečovaných strelách. Naši chlapci však bojovali a dotiahli sme na 2-2. Za zlom zápasu považujem presilovku 4 minúty za stavu 4-3 v ktorej sme navyše dostali ešte aj vyrovnávajúci gól. V závere keď sme viedli 5-4 sme urobili dve chyby, ktoré super potrestal a za predvedenú hru zaslúžene zvíťazil. Musím hráčov pochváliť za prístup a odhodlanie. Treba sa z chýb poučiť a pracovať ďalej.