HK ISKRA Partizánske - HAMIKOVO Hamuliakovo 2:4 (2:1, 1:1, 0:3)

Liga starších žiakov A

HK RUŽINOV 99 Bratislava : HK ISKRA Partizánske 11:3 (5:1,1:0,5:2)
Góly ISKRY: Škavrenina, Čmiko, Staňo

Zápas hodnotil hráč Tomáš Hatala:
Dnešný zápas bol veľmi náročný aj z toho pohľadu, ženás bolo menej a domáci hrali na 3 päťky, striedal konzistentne a do tretejtretiny mu zostalo viacej síl, keďže nás bolo iba 11.Prvá tretina nám vôbec nevyšla aj keď sme sa ujalivedenia. Domáci nás zrejme zo začiatku podceňovali, ale potom to domácidokázali otočiť na 2:1. Potom sme v priebehu 2 – 3 minút inkasovali 3 gólya tretinu prehrali 5:1. Do druhej tretiny sme išli s tým hlavne zlepšiťobranu, čo sa nám aj darilo dostali sme iba jeden gól, ale žiadny sme nedali čobola škoda. V poslednej tretine sme chceli zápas otočiť, ale nevedelisme využiť šance a dali sme iba 2 góly.Zápas nám ukázal, že musíme sa sústrediť viacej na záverytretín a musíme sa koncentrovať celý zápas a nie 3. minúty predkoncom tretín už byť v šatni.

Liga mladších žiakov AA

HK ISKRA Partizánske - HAMIKOVO Hamuliakovo 2:4 (1:3,0:0,2:2)

Zápas hodnotil tréner Marek Fraňo:
Prvú tretinu sme hrali veľmi zle. Nevedeli sme sa dostať do šancí. Zle sme pristupovali k súperovi. Po preskupení hráčov sa to v druhej a tretej tretine zlepšilo. Mali sme viac šancí, ale s realizáciou to bolo horšie. Musíme sa poučiť z tohto zápasu a naučiť sa hrať celý zápas, nielen 2 tretiny.

Liga mladších žiakov A

Nové Mesto nad Váhom - Partizánske 4:2 (3:2,4:2,1:4)

Zápas hodnotil tréner Zdeno Tupý:
Od začiatku sme hrali aktívny hokej s množstvom šancí, akurát sme sa nevedeli presadiť cez výborne chytajúceho brankára. Dovolím si povedať, že napriek nepriaznivému skóre sme boli lepším družstvom počas celého zápasu. Chlapci a dievča podali kolektívny výkon bez zbytočných vylúčení. Jediné, čo tomu chýbalo, bolo viac premenených šancí.