Víkendové zápasy ISKRY ovplyvnila vysoká chorobnosť

2. hokejová liga

HK ISKRA Partizánske – HK DUKLA Senica 4:7 (1:3, 0:1, 3:3)

Góly ISKRY: Káčer 2, Školka, Peniaška

štatistiky tu

K-Classic 1. liga dorastu

sobota

HK ISKRA Partizánske – SPORT TREND Žiar n/H 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)

Góly ISKRY: Beniak, Langer

Zápas hodnotil Vladimír Pekarčík

Z dnešného zápasu nás môžu tešiť, len body, ktoré sme získali. Bol to najslabší zápas v prebiehajúcej sezóne čo sa týka nasadenia, dôrazu ale hlavne k prístupu hráčov. Absolútne sme nehrali, to čo sme chceli a mysleli sme si, že hostia sa porazia sami. Šťastie, že boli hráči Žiaru v zakončení tiež viac nemohúci ako my.

štatistiky tu

nedeľa

HK ISKRA Partizánske – MHK Dolný Kubín 4:5sn (1:0, 2:1, 1:3, 0:0)

Góly ISKRY: Reisel 2, Beniak, Božik

Zápas hodnotil Vladimír Pekarčík

Som rád, že sme tento zápas odohrali, pretože ešte hodinu pred zápasom sme nevedeli ako bude naša zostava vyzerať. Aj napriek komplikáciám so zostavou si myslím, že tento zápas sme mali zvládnuť aj v takej zostave v akej sme nastúpili. Naša hra od začiatku nebola podľa predstáv a hlavne podľa toho čo sme si povedali pred zápasom v šatni. Na konci druhej tretine sme síce viedli rozdielom dvoch gólov, ale posledná tretina bola z našej strany jedná veľká katastrofa. Hostia po našich troch hrubých chybách išli do vedenia. Nám sa ešte podarilo pred koncom tretej tretiny vyrovnať a zápas dotiahnuť do predĺženia. To sa nerozhodlo a tak prišli na rad aj samostatné nájazdy. V nich sa ukázala naša nemohúcnosť, keď sme nepremenili ani jeden nájazd.

štatistiky tu

Starší žiaci AA

HK ISKRA Partizánske – MMHK Nitra 1:14 (0:6, 0:6, 1:2)

Góly ISKRY: Hubač

Zápas hodnotil Viktor Štefanech

Nastúpili sme na zápas s Nitrou bez hráčov, ktorí nastupujú za dorast. Celý zápas bol super jasne lepší a zaslúžene vyhral. Pozitívne bolo, že sme dali priestor ďalším dvom hráčom z 8.ročníka.

štatistiky tu

Mladší žiaci AA

HK ISKRA Partizánske – MMHK Nitra 0:6 (0:2, 0:4, 1:2)

zápas hodnotil Tomáš Hirkala

Vstup do zápasu patril nám, ale proti bol bezchybný súperov brankár. Celkovo sme mohli vidieť dobrý hokej. Zápas sa hral vo vysokom tempe s minimom prerušení a keďže sme museli hrať, len na 11 hráčov bolo cítiť, že v dôležitých momentoch nám dochádzali sily.

štatistiky tu