Výsledkový prehľad súťažného víkendu ISKRY

2. Slovenská hokejová liga

HK ISKRA Partizánske - HO Hamuliakovo 5:2 (1:1, 1:0, 3:1)

góly Iskry: Hvizdoš 2, Gašparovič J., Káčer, Grežďo A.

zápas hodnotil tréner Marek Adamik:

Hrali sme proti súperovi, ktorého sme 6. Januára doma zdolali 7: 0. Pred zápasom som hráčom povedal, že to bude určite iný zápas, a to sa aj potvrdilo. Naša hra nebola vôbec taká, ako pred dvomi týždňami a súper nám nenechal nič zadarmo. Prvú tretinu sme sa ťažšie rozbiehali, čo hostia potrestali úvodným gólom. Teší ma, že sme za minútu vyrovnali a začínalo sa od znovu. Po prvej tretine som hráčov nabádal na lepší pohyb a, aby boli strelecké aktívny v útočnom pásme. O to sa aj snažili, ale nie vždy to tak bolo. V druhej tretine sme išli do vedenia. V tretej tretine sme sa opäť nevyhli zbytočným faulom a prišli vylúčenia, ktoré hostia nevyužili a 4 minúty pred koncom sme išli do dvojgólového vedenia. Hostia ešte znížili, keď sme v obrannom pásme urobili chybu, ale počas hosťujúcej powerplay sme zápas rozhodli v náš prospech. Bol to ťažký zápas a ťažko vybojované 3 body. Urobili veľké množstvo chýb, ale v bráne sme mali Mareka Gašparoviča, ktorý nás podržal. Ďakujeme divákom, čo nás chodia v hojnom počte podporovať na tribúny!!!

Liga starších žiakov AA

HKM GLADIATORS Trnava - HK ISKRA Partizánske 7:0 (2:0, 3:0, 2:0)

zápas hodnotil tréner Viktor Štefanech:

V zápase v Trnave sme nastúpili s 11 hráčmi v poli. Aj to sa nám jeden zranil. Domáci boli prvú tretinu lepší a podržal nás brankár Štepka. Od druhej tretiny sme pridali vytvorili sme si šance. Bohužiaľ sa nám nepodarilo ani jednu premeniť. Ani trestné strieľanie. Celkovo však Trnava bola hokejovejšia a zaslúžene vyhrala. Naši hráči si zaslúžia však pochvalu za bojovnosť.

Liga starších žiakov A

MMHK Nitra - HK ISKRA Partizánske 1:8 ( 0:2, 1:4, 0:2)

góly Iskry: Harag

zápas hodnotil tréner Zdeno Tupý:

Skóre rozhodne nezodpovedá pred vedenej hre. Nitra síce bola technicky disponovanejšia ale my sme podali bojovný výkon a boli pasáže hry, kde sme boli viac ako vyrovnaný súper. Žiaľ prvé dva góly sme Nitre doslova darovali. V druhej tretine keď sa nám podarilo znížiť, sme nevyužili šancu dorovnať a to hostia potrestali. Celkovo sme mali v druhej tretine 5 minútový výpadok, ktorý nás stál lepší výsledok a ako už býva zvykom smerom dopredu sme pozahadzovali kvantum šancí.

Liga mladších žiakov AA

HKM GLADIATORS Trnava - HK ISKRA Partizánske 3:3 (1:1, 0:2, 2:0)

zápas hodnotil tréner Marek Fraňo:

Zápas sa hral od začiatku v dobrom tempe, hra bola vyrovnaná.Bojovalo sa prevažne o stredné pásmo.V druhej tretine sme premenili 2 z viacerých šancí a pri súperových nás podržal brankár. Tretiu tretinu sme si vytvárali dobré šance na skórovanie, avšak paradoxne po našej chybe v útočnom pásme sme inkasovali. Bohužiaľ ani pri powerplay sa nám nepodarilo vyrovnať.

Liga mladších žiakov A

MMHK Nitra - HK ISKRA Partizánske 6:0 ( 2:0, 2:0, 2:0)

Liga P5 západ

HK ISKRA Partizánske - HOBA Bratislava 2:0 (2:0, 2:0) 1:1 (1:1, 1:1)

zápas hodnotil tréner Filip Tupý:

Vo všetkých zápasoch chalani a baby hrali vo výbornom nasadení, nie v každom sa nám to podarilo dotiahnuť do víťazného konca, napriek tomu ich musím pochváliť za predvedený výkon. Hrali sme pekný kombinačný hokej. Myslím, že v každom zápase sme si vytvorili dostatok šancí, čo nám chýbalo, bol väčší dôraz najmä pred súperovou bránkou.