2. hokejová liga

HK Detva - HK ISKRA Partizánske 8:2 (2:1, 3:0, 3:1)

Góly ISKRY: Školka 2

Zápas hodnotil tréner Marek Adamik

Sezónu sme nezačali podľa predstáv a od začiatku sa trápime v obrane. Pre zranenia a zdravotné problémy nám chýbajú dôležití hráči z obrany a v kabíne to je cítiť. K dlhodobo neprítomným obráncom sa nám dokonca tento týždeň pridali ešte ďalší dvaja. Netuším, dokedy bude tento výpadok trvať, avšak verím,že chalani budú čo najskôr späť. Aj napriek týmto skutočnostiam sme oproti hre v Bratislave zlepšili pohyb, ale najväčší problém nám robilo malé ihrisko. Detva na nás doslova vyletela, ale s výsledkom po prvej tretine som bol spokojný. Veril som,že v druhej tretine sa hra vyrovná a tlak domácich opadne. Tak sa aj stalo, ale žiaľ po našich zbytočných chybách prišli ďalšie góly do našej siete. Do tretej tretiny sme išli s tým, že zápas chceme zdramatizovať a nechceme odísť s hanbou. Domáci však pridali ešte ďalšie tri góly a my žiaľ iba jeden. V oboch doteraz odohratých zápasoch nám viazla rozohrávka z obranného pásma pri ktorej robíme chyby. Súperom darujeme množstvo šancí, čo sa nám nemôže stávať. Som si vedomí toho, kde máme slabiny, ale s tým sa musíme popasovať sami. Verím, že už v túto sobotu na domácom ľade si pripíšeme prvé body do tabuľky.

štatistiky tu

K-Classic 1. liga dorastu

sobota

HK ISKRA Partizánske - MšHK Prievidza 2:3 pp (0:0, 1:1, 1:1, 0:1)

Góly ISKRY: Beniak, Štrba

zápas hodnotil tréner Vladimír Pekarčík

Od začiatku to bol vyrovnaný zápas. Svedčí o tom aj celkový počet strel na bránu. Hostia boli sícehokejovejší, ale my sme to nahrádzali bojovnosťou. Zápas sme na koniec doviedli až do predlženia, ale v ňom sme hneď z prvej streli inkasovali. V konečnom dôsledku musím povedať, že deľba bodov bola zaslúžená. Chcem chlapcom poďakovať za bojovný a obetavý výkon.

nedeľa

HK ISKRA Partizánske - MšHK Prievidza 2:7 (0:2, 1:4, 1:1)

Góly ISKRY: Balážka, Grežďo

Od začiatku stretnutia to bolo z našej strany veľmi zle, Prvý gól sme dostali po hrubej chybe počas prvého striedania v zápase. Druhý gól súper pridal pri našej presilovke po chybe jednotlivca. Aj keď sme na začiatku druhej tretiny dostali šancu vrátiť sa do zápasu presilovkou 5 na 3 v trvaní minúta tridsať sekúnd, nedokázali sme ponúknutú šancu využiťa paradoxne hostia hneď po ubránení zvýšil svoj náskok už o tri góly. Od tohoto momentu hostia boli dominantnejší vo všetkých fázach hry. Aj keď sme sa snažili niečo so zápasom ešte urobiť a vypracovali sme si pár dobrých príležitostí všetko to skončilo na dobrom brankárovi hostí.

Liga starších žiakov AA

HK GLADIATORS Trnava - HK ISKRA Partizánske 6:4 (1:0, 2:1, 3:3)

Góly ISKRY: Petrus 2, Hubač, Sedlár

Liga starších žiakov A

HK ISKRA Partizánske - HC Lamač 5:6 (3:2, 1:2, 1:2)

Góly ISKRY: Staňo, Hatala, Seleš, Čmiko, Turček

zápas hodnotil tréner Tomáš Hirkala

Vyšiel nám úvod zápasu, ktorý vyzeral presne podľa našich predstáv a aj vďaka tomu sme sa dostali do vedenia. Potom akoby prišlo uspokojenie a nechali sme hostí vrátiť sa do zápasu. Na začiatku druhej tretiny to bol opäť súper, ktorý prevzal iniciatívu a mali sme problém sa herne chytiť aj my. Začiatok poslednej tretiny nám vyšiel a podarilo sa nám rýchlo dostať do vedenia. Bohužiaľ sa nám nepodarilo využiť šance a pridať ďalší gól. Súperovi sa podarilo vyrovnať a posledných 10 minút sa začalo odznovu. V závere sme dostali možnosť presilovej hry, ale súperovi sa podarilo streliť už tretí gól v hre oslabení. V poslednej minúte sme chceli zabojovať a skúsiť prípadnú hru bez brankára, ale súper nám nedovolil usadiť sa v ich pásme.

Liga mladších žiakov AA

HK GLADIATORS Trnava - HK ISKRA Partizánske 4:2 (2:0, 0:2, 2:0)

Liga mladších žiakov A

HK ISKRA Partizánske - HC Lamač 4:2 (0:2, 4:1, 4:1)

zápas hodnotil tréner Zdeno Tupý

Od začiatku sme hrali aktívny hokej. Darilo sa nám dostávať do šancí, žiaľ sme sa nevedeli gólovo presadiť. Prvú tretinu sme prehrali 0:2. Cez prestávku sme si v šatni povedali nejaké veci a od druhej tretiny nám to tam aj začalo "padať". Môže nás však mrzieť množstvo šancí, ktoré sme nepremenili. Po dlhšej dobe, sme ale odohrali dobrý zápas smerom dopredu aj dozadu.

Liga prípraviek P5 západ

HK 91 Senica - HK ISKRA Partizánske 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)

Začiatok zápasu nám moc nevyšiel. Súper využíval málo pohybu a aktivity z našej strany. Šance, ktoré sme si horko ťažko vypracovali zostali nevyužité. Druhá tretina priniesla zmenu a začali sme byť o dosť aktívnejší čo sa ukázalo aj na našej hre. Proti nám stál ale brankár súpera, ktorého sa nám podarilo prekonať len raz. V poslednej časti sme opäť stroskotali na súperovom brankárovi a na druhej strane sme púšťali súpera do protiútokov, ktorý nekompromisne trestal naše chyby.