2. hokejová liga

HKM Rimavská Sobota - HK ISKRA Partizánske 8:2 (0:1, 4:0, 4:1)

Góly ISKRY: Grežďo K., Gašparovič J.

zápas hodnotil tréner Marek Adamik

Do zápasu sme vstúpili presne tak ako sme si pred zápasom povedali. Očakávali sme úvodný tlak domácich a ten sme ustáli. Využili sme až našu tretiu presilovú hru. Do druhej tretiny sme vstúpili trochu nekoncentrovane a domáci to využili, ale aj napriek inkasovaným gólom sme sa nevzdávali a bojovali až do konca. Za stavu 4:2 sme mali dve čisté šance ktoré, sme nevyužili, ale naopak sme inkasovali. Záver zápasu nám absolútne nevyšiel a inkasovali sme ešte 3 góly. Aj napriek prehre, kde už 8 gólov je pre nás túto sezóne zrejme zakliate číslo musím všetkých hráčov za výkon v zápase pochváliť. Teraz nás čaká séria domácich zápasov a ja verím tomu, že už tú všetku smolu musíme prekonať a výsledky zápasov budú iba lepšie ako doteraz. Najbližší zápas odohráme na domácom ľade keď privítame Hamuliakovo.

štatistiky tu

K-Classic 1. liga dorastu

sobota

HC Topoľčany - HK ISKRA Partizánske 4:3 (1:0, 1:2, 2:1)

Góly ISKRY: Reisel, Beniak, Bursa

zápas hodnotil tréner Vladimír Pekarčík

Ťažko sa mi hodnotí tento zápas, pretože na jednej stranemôžeme byť spokojný, ale na strane druhej nahnevaní. Do zápasu sme šli soklieštenou zostavou. Už mesiac nemôžeme dostať do optimálnej zostavy a tentovíkend vyvrcholilo. Avšak aj napriek tomu chalani podali jeden bojovný výkon,ale čo nás môže mrzieť, že tak dobre rozbehnutý zápas sme nedotiahli dovíťazného konca. Ešte tri a pol minúty pred koncom zápasu sme vyhrávali 3 - 2. Zasnahu a bojovnosť sme si zaslúžili bodovať. Verím, že sa chalani z tých chýb zozávere zápasu ponaučia.

nedeľa

HC Topoľčany - HK ISKRA Partizánske 1:4 (1:0, 0:3, 0:1)

Góly ISKRY: Benca 2, Ferenc, Sámela

Aj keď sme dnes do zápasu nevstúpili podľa našich predstáv aprvú tretinu sme sa hľadali. Prehrali sme ju 0 – 1. Avšak ďalšie dve tretiny touž bolo tak, ako sme si predstavovali. Hlavne v druhej tretine sme herne ajstrelecký dominovali. Chalanov musím pochváliť za predvedený výkon. Bol tojeden z tých lepších zápasov z našej strany. Na záver aj keď nerád chválim, aleveľký prínos pre mužstvo je Andrej Grežďo, ktorý do našej hry prináša kľud,rozvahu a hlavne myslenie. Jeho príchodom rastú aj iný hráči.

Liga starších žiakov AA

HK ISKRA Partizánske - HOBA Bratislava 4:8 (1:3, 0:2, 3:3)

Góly ISKRY: Langer, Hudca, Petrus, Sedlár,

zápas hodnotil tréner Viktor Štefanech

Nastúpili sme proti silnému súperovi a odohrali sme herne jeden z najlepších zápasov v sezóne. Nevyhli sme sa individuálnym chybám, ale aj napriek zbytočným vylúčeniam som s výkonom spokojný. Hráči celý zápas bojovali a zaslúžia si pochvalu.

Liga starších žiakov A

HOBA Bratislava - HK ISKRA Partizánske 25:0 (8:0, 7:0, 10:0)

zápas hodnotil tréner Zdeno Tupý

Ťažko niečo hodnotiť, výsledok asi hovorí za všetko... Domáci boli o 3 levely lepší ako my. Zle sme riešili jednotlivé situácie, nepokrývali sme predbránkový priestor a všade sme boli neskoro. Celkovo nam chýbalo nasadenie a od začiatku sme pôsobili odovzdaným dojmom.

Liga mladších žiakov AA

HK ISKRA Partizánske - HOBA Bratislava 0:6 (0:1, 0:1, 0:2)

zápas hodnotil tréner Tomáš Hirkala

Videli sme od začiatku do konca zápas v dobrom tempe a s obrovským nasadením. Dovolím si tvrdiť že aj napriek kvalite súpera, výsledok mal byť opačný. Naši hráči predviedli výborný výkon, ktorému bohužiaľ chýbalo to najdôležitejšie, góly. Našu dominanciu sa nám nepodarilo pretaviť na góly a na druhej strane bol súper efektívny. Podarilo sa mu potrestať naše zbytočné vylúčenia a taktiež chybičky, ktoré sme spraviť nemuseli. Hráčov treba určite pochváliť za predvedenú hru a taktiež nasadenie s ktorým hrali v každej tretine až do konca.

Liga mladších žiakov A

HOBA Bratislava - HK ISKRA Partizánske 4:2 (2:3, 2:0, 2:0)

V prvej tretine sme síce prehrávali 2:0, ale bojovným výkonom sa nám podarilo dorovnať a v poslednej minúte strhnúť víťazstvo v tretine na našu stranu. V druhej tretine šli opäť do vedenia domáci, keď využili naše vylúčenie. Nám sa dorovnať nepodarilo a tak prišiel trest, kedy sme inkasovali pri vlastnej presilovke. Tretiu tretinu našu hru poznačili zbytočné vylúčenia, ktoré nas stáli lepší výsledok. Skórovať sa nám nepodarilo ani pri záverečnom tlaku. Celkovo, sme ale odohrali dobrý zápas aj na to, že sme nastúpili v oklieštenej zostave.

Liga prípraviek P5 západ

HK ISKRA Partizánske - HK 18 Karpatský Sokol 0:6 (2:7, 2:7, 3:4)

Dnešný zápas od začiatku nebol ideálny. Strašne málo pohybu z našej strany a veľa našich chýb dávalo priestor súperovi. Ten nám veľa priestoru nedával a mali sme problém aby sme sa aspoň na chvílu dostali do sùperovej tretiny.

HP 4 + HP 3

U súpera v Púchove sa v nedeľu predstavili aj naše družstvá prípravky tretiakov a štvrtákov. Kým tí mladší, tretiaci, ťahali vo veľmi vyrovnanom zápase napokon za kratší koniec, štvrtáci nedali svojmu súperovi šancu a presvedčivo zvíťazili.

Výsledky tretiakov: Púchov: Iskra 13:10 (7:5, 6:5) a 9:8 (7:4, 2:4)

Zostava:Adamec, Bulák, Telek, Ingeli, Gubán, Čmiko, Štefek, Palák, Kopál, Gregor,Rybanský, Galko, Bernát, Ivan, Paulovič, Mojžiš, Buček

Výsledky štvrtáci: Púchov: Iskra 5:25 (3:11, 2:14) a 4:17(1:4, 3:13)

Zostava štvrtáci: Sitár Teo, Šleboda, Kádár, Beliansky, Sládok, Škultéty, Mikláš, Rybanský,Galko, Bernát, Adamec, Švec, Vlčko, Kopál, Mihaleje, Kajaba, Niederland, SitárTea, Telek, Ingeli