2. Hokejová liga

HK ISKRA Partizánske - HO Hamuliakovo 3:5 (0:1, 1:1, 2:3)

Góly Iskry: Gašparovič J., Ondruška P., Hvizdoš A.

Zápas hodnotil tréner Marek Adamik

Z môjho pohľadu sme neodohrali zlé stretnutie. Tak ako sme ho prehrali sme ho mohli aj vyhrať. V zápase sme dobré korčuľovali, vytvorili sme si dostatok príležitosti, ale nevedeli sme sa strelecky presadiť. Nepremenené šance nás stáli lepší výsledok. V mene hráčov sa chcem poďakovať všetkým fanúšikom, ktorí si našli cestu na zimný štadión.

štatistiky tu

Liga starších žiakov AA

HK ISKRA Partizánske - HK RUŽINOV Bratislava 3:4 (1:2, 1:0, 1:2)

Góly Iskry: Benca, Langer, Hubač

Zápas hodnotil tréner Viktor Štefanech

Dnes sme proti Ružinovu s 11 hráčmi a 2 brankármi.Chlapci podali dobrý výkon.Škoda, že za stavu 3-2 sme nedali další gól zo šancí, ktoré sme si vypracovali. Odohrali sme však dobrý zápas a musím pochváliť chalanov za predvedený výkon a bojovnosť.

Liga starších žiakov A

HK RUŽINOV Bratislava - HK ISKRA Partizánske 14:3 ( 6:0, 4:1, 4:2 )

Góly Iskry: Gašparík, Šípoš, Čangel

Zápas hodnotil tréner Ivan Valach:

Po minulom zápase sme si v 1.tretine neverili. Podľa toho aj dopadla. Hrali sme na 10 korčuliarov. Preto si vážim výsledok poslednych dvoch tretín spolu 8:4. Nezabalili sme zápas, naopak zlepšili sme diametrálne výkon. Chválim hráčov za to že sme zdvihli hlavy.

Liga mladších žiakov AA

HK ISKRA Partizánske - HK RUŽINOV Bratislava 4:2 (3:2, 1:4, 3:1)

Zápas hodnotil Marek Fraňo:

Do zápasu sme nastúpili kvôli chorobe len s dvomi formáciami. Súper s tromi, ale aj tak bolo vidieť na ľade bojovnosť a oduševnenie. Chceli sme tento zápas vyhrať a až na chybičky v 2.tretine sme to zvládli. Trochu bola obava z toho,či to kondične uhráme, ale súpera sme v mnohých prípadoch zavreli a vytvárali si šance. Musím pochváliť svoje družstvo za nasadenie a celkový prístup k zápasu.

Liga mladších žiakov A

HK RUŽINOV Bratislava - HK ISKRA Partizánske 3:3 ( 1:1, 2:0, 0:2 )

Zápas hodnotil tréner Zdeno Tupý

Od začiatku sa hral pekný hokej so šancami na oboch stranách. V prvej tretine sme išli do vedenia my. Dlho sme držali jednogólový náskok, ale súperovi sa podarilo 4 sekundy pred koncom tretiny vyrovnať. V druhej tretine pokračovala hra vo vysokom tempe, ale strelecky sa presadili len domáci. Nám sa napriek viacerým šanciam puk za bankovú čiaru pretlačiť nepodarilo. Do tretej tretiny sme nastúpili aktívnejšie a hlavne smerom dopredu sme sa po dlhšej dobe konečne strelecky výraznejšie presadili, keď sme šli do vedenia 5:0. Domáci ale neskladali zbrane a záver ešte zdramatizovali. Dovolím si povedať, že z našej strany to bol v tejto sezóne zatiaľ najlepší výkon a to aj napriek tomu, že sme nastúpili iba s 12 korčuliarmi.

Liga prípraviek P5 západ

HK ISKRA Partizánske - HK SPARTAK Bánovce nad Bebravou 6:0 (6:0, 4:0, 3:2)

Zápas hodnotil tréner Marek Gašparovič

Prvá plnobodová výhra v sezóne. Zachytili sme úvod zápasu kedy sa nám podarilo streliť rýchle góly. Na hráčoch bolo vidieť zlepšený herný prejav, snaha hrať s pukom, neodpalovať, byť prvý pri puku, vytvárali sme si šance, ktoré sa nám konečne podarilo aj premieňať. V momentoch kedy sme si nedokázali postrážiť súpera a vytvoril si šance nás podržali brankári. Záver zápasu nám trochu ušiel, súper v nájazdoch vyrovnal a bol blízko k uchmatnutiu nám jedného bodíku za remízu, no nakoniec sme to zvládli a mohli sme sa teda naplno tešiť z prvej výhry.

Liga prípraviek P4 západ

V nedeľu privítali naši štvrtáci na svojom ľade v rámci turnaja ZsZlh súperov z Piešťan a Nového Mesta. Chlapci pokračovali v pekných výkonoch z predchádzajúcich zápasov a svojich súperov jasne prevýšili vo všetkých herných činnostiach. Dobrým korčuľovaním a peknými kombináciami podporenými nasadením a bojovnosťou nedali svojim súperom šancu a zvíťazili vo všetkých svojich dueloch. Výsledky zápasov: Iskra bieli : Piešťany 13:4 (7:1, 6:3), Iskra bieli: Nové Mesto 16:4 (9:2, 7:2), Iskra červení: Piešťany 14:4 (8:2, 6:2) a Iskra červení Nové Mesto 15:2 (8:1, 7:1). Zostavy Iskry - červení: Adamec, Mihaleje, Vlčko, Beliansky, Sládok, Ingeli, Telek, Sitár Tea, Benáková. Iskra bieli: Sitár Teo, Rybanský, Galko, Bernát, Bulák, Škultéty, Kajaba, Kližan, Niederland, Mikláš.