DELIKATESO Bratislava - HK ISKRA Partizánske 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)

Liga starších žiakov AA

HOBA Bratislava – HK ISKRA Partizánske 6:3 (2:0, 2:2, 2:1)

Góly ISKRY: Petrus, Benca, Mšáll

zápas hodnotil tréner Viktor Štefanech

Dnes sme odohrali dobrý zápas. Všetkých 12 hráčov a 2 brankárisa snažili podať svoj maximálny výkon a to je pre mňa podstatné .Mali sme slabšiuprvú tretinu kde mal super prevahu. Od druhej tretiny to bol vyrovnaný zápas povšetkých stránkach a škoda, že po znížení na 4-3 sme hneď urobili individuálnuchybu. Treba sa poučiť z chýb a pracovať ďalej.

Liga starších žiakov A

HK ISKRA Partizánske - HOBA Bratislava 2:6 (0:1, 1:1, 1:4)

Góly ISKRY: Cvešper, Turček

Zápas hodnotil tréner Ivan Valach

Odohrali sme najlepší zápas v sezóne. Proti tomuto súperovisme v novembri prehrali v Bratislave 25:0. Dnes to bol zápas , kde sme súperovinedali nič zadarmo. Svojou bojovnou hrou sme po 2.tretine prehrávali 1:2 a malisme aj 3-4 brejky ktoré sme nepremenili na gól. Všetci hráči a brankár sizaslúžia veľkú pochvalu nakoľko súper nastúpil v plnej sile.

Liga mladších žiakov AA

HOBA Bratislava – HK ISKRA Partizánske 0:6 (0:5, 0:2, 2:3)

zápas hodnotil tréner Marek Fraňo

Zápas sme mali od začiatku pod kontrolou. Hlavne vprvej tretine sme dali góly po pekných akciách. Druhá a tretia tretina bolivyrovnanejšie, ale dobrým kolektívnym výkonom a bojovnosťou sme zvíťazili.

Liga mladších žiakov A

HK ISKRA Partizánske - HOBA Bratislava 3:3 (1:5, 2:2, 2:0)

Zápas hodnotil tréner Zdeno Tupý

Zápas sme nezačali zle, ale nevyužili sme šance, čo súperpotrestal a v priebehu tretiny navýšil svoj náskok. Do druhej tretiny vstúpililepšie hostia keď išli do vedenia, ale nám sa do konca tretiny podarilo vyrovnať.V tretej tretine nás výrazne podržal brankár T. Mosný a podarilo sa nám dostaťdo vedenia, ktoré sme potom ešte poistili pri záverečnej power-play hostí.Chlapcov a dievča musím pochváliť za bojovný výkon, akurát škoda pokazenej10-minútovky v prvej tretine.

Liga prípraviek P5 západ

HK Levice – HK ISKRA Partizánske 0:6 (1:3, 1:2, 0:3)

Zápas hodnotil tréner Tomáš Hirkala

Dnes to bol z našej strany veľmi slušný zápas. Mimo krátkeho výpadku v druhej tretine, môžeme povedať že sme boli po celý zápas dominantnejším družstvom. Vedeli sme sa udržať na puku a vytvárať pekné hokejové akcie. Hrali sme veľmi disciplinovane a podľa našich predstáv. Teším ma že všetci hráči podali svoje najlepšie výkony a taktiež viditeľné prenesenie jednotlivých vecí z tréningového procesu do zápasového.

PP4 - PP3

V nedeľu odohrali svoje prípravné zápasy aj družstvá štvrtákov a tretiakov. Svorne v nich privítali rovesníkov z Topoľčian. Prípravné zápasy mali za cieľ ukázať, aký progres od posledných zápasov naši hráči a hráčky dosiahli. Štvrtáci svoje zápasy odohrali na vysokej úrovni, keď svojho súpera jasne prevýšili vo všetkých činnostiach. Tretiaci odohrali o niečo vyrovnanejšie zápasy, ale takisto pokračovali v trende rastúcej výkonnosti a napokon vo svojich zápasoch takisto zvíťazili. Zápasy zhodnotil tréner Igor Valach.

Výsledky PP4 54:11 (14:1, 7:6, 7:3, 23:1)