piatok

HK ISKRA Partizánske - MHK Dolný Kubín 4:3 (0:1, 1:2, 3:0)

Góly ISKRY: Benca, Božík, Ferenc, Balážka

Zápas hodnotil tréner Vladimír Pekarčík

Dnes to bol veľmi ťažký zápas. Mali sme problém presadiť sa, viazla nám kombinácia, boli sme málo dôrazní. Vôbec sme sa netlačili do pred bránkového priestoru a robili sme veľa individuálnychchýb, čo bola voda na mlyn pre súpera. Ten z toho ťažil. Toto bol priebeh bol celé prvé dve tretiny a až tretia tretina bola podľa mojich predstáv. Dostali sme súpera pod tlak. Ten začal robiť chyby,fauly a my sme to dokázali využiť a otočili sme zápas v náš prospech.

Štatistiky tu

sobota

HK ISKRA Partizánske - MHK Dolný Kubín 4:2 (1:2, 2:0, 1:0)

Góly ISKRY: Beniak 2, Božík, Štrba

Do dnešného zápasu sme išli s tým, že musíme začať tak,ako sme skončili včera. Zo začiatku sa nám to vcelku darilo a mali sme miernu hernú prevahu. Avšak po dvoch hrubých chybách v obrane sme nakoniec prvú tretinu prehrali. Podobne ako včera sme v druhej tretine zvýšeným úsilím dokázali dostať zápas na svoju stranu. Pomocou dvoch gólov sme išli do vedenia. V tretej tretine sa nám stav zápasu podaril udržať a v závere sme ešte dokázali naše skóre navýšiť.

Liga starších žiakov AA

MHKM Skalica - HK ISKRA Partizánske 9:7 (3:3, 2:2, 4:2)

Góly ISKRY: Langer 2, Beňuška 2, Mšáll, Petrus, Hubač

Liga starších žiakov A

HK ISKRA Partizánske - HC Topoľčany 3:1 (2:1, 1:0, 0:0)

Góly ISKRY: Turček, Humaj, Staňo

Tréner Ivan Valach vyzdvihol po zápase výkon brankára Paldaufa. Ivan podal v zápase nadštandardný výkon a bol mužom zápasu

Zápas hodnotil brankár Ivan Paldauf

V dnešnom zápase sme bojovali ako jeden tím. Prvútretinu sme vyhrali 2:1. Druhú tretinu sme trochu poľavili a neodohrali smeju až tak dobre ako prvú, ale aj napriek tomu sme ju dokázali vyhrať 1:0. Tretiatretina bola veľmi náročná, pretože sme hrali veľa oslabení a nechávali smesa zbytočne vylučovať, ale nakoniec sme to zvládli a zápas dotiahli dovíťazného konca. Ďakujem spoluhráčom za predvedený výkon.

Liga mladších žiakov AA

MHKM Skalica - HK ISKRA Partizánske 4:2 (2:0, 2:0, 0:2)

Zápas hodnotil brankár tréner Marek Fraňo

Nezachytili sme úvod stretnutia a hneď inkasovali. Následne sa hra prelievala zo strany na stranu. Dostali sme sa do vedenia, avšak súper 2. min pred koncom tretiny stav otočil gólom v poslednej sekunde. Druhá tretina sa niesla v podobnom duchu. V tretej tretine sme už domácich zlomili a vyhrali ju zaslúžene 4:0.

Liga mladších žiakov A

HK ISKRA Partizánske - HC Topoľčany 2:4 (1:3, 0:3, 3:2)

Zápas hodnotil tréner Zdeno Tupý

Od začiatku sme ťahali za kratší koniec a zápas nám obsolútne nevyšiel. Kopili sme chyby a celý duel nám chýbal pohyb smerom dopredu. Jediné svetlé momenty sme mali až v tretej tretine, čo bolo bohužiaľ neskoro.

Liga hokejový prípraviek 5. ročník

HK DUKLA Trenčín - HK ISKRA Partizánske 4:2 (4:0, 6:2, 2:4)

Zápas hodnotil tréner Tomáš Hirkala

Do zápasu sme vstupovali s odhodlaním a s chuťou pobiť sa o víťazstvo. Prvú tretinu sme hrali veľmi zodpovedne a aj vďaka dobrému výkonu brankára sa nám podarilo držať so súperom krok. V druhej časti hry sa nám príliš nedarilo. Súper na nás vyvíjal veľký tlak a začali sme robiť chyby, ktoré súper dokázal premieňať. Napriek tomu nás to nepoložilo a v tretej tretine sme dokázali byť opäť nebezpečný aj smerom dopredu a podarilo sa nám ju dotiahnuť do víťazného konca.