Žiaci ISKRY s Topoľčanmi bodovali naplno

2. hokejová liga

HK ISKRA Partizánske - MšK Púchov 0:8 (0:1, 0:2, 0:5)

Zápas hodnotil tréner Marek Adamik

Bez gólov sa vyhrávať nedá.
Dnes budem stručný. Pokiaľ nezačneme hrať to ,čo vieme, tak táto sezóna bude veľmi ťažká. Musíme sa zomknúť a hrať ako jeden tím. Mrzí ma, že prvý zápas sezóny na domácom ľade dopadol takýmto výsledkom, ale čím viac chceme ,tým viac to nejde. O výsledku rozhodli naše nepremenené šance. Keď nepremeníme 3 samostatné nájazdy, tak ako chceme byť v zápase úspešní? Po štvrtom góle sme sa úplne zosypali.

štatistiky tu

K-Classic 1. liga dorastu

sobota

HK 95 Považská Bystrica - HK ISKRA Partizánske 6:2 (1:1, 3:0, 2:1)

Góly ISKRY: Piaček 2

zápas hodnotil tréner Vladimír Pekarčík

Z našej strany to bol jeden z tých zápasov, ktorý nám nevyšiel.Aj keď sme ešte ako tak v prvej tretine dokázali držať krok s domácimi, ale oddruhej tretiny už to bola jednoznačne v ich réžií.  Prehrávali nás vo všetkých činnostiach a iba vďakabrankárovi sme tento zápas neprehrali väčším rozdielom.

štatistiky tu

nedeľa

HK 95 Považská Bystrica - HK ISKRA Partizánske 3:2 (1:1, 2:0, 0:1)

Góly ISKRY: Benca, Reisel

zápas hodnotil tréner Vladimír Pekarčík

Dnes to bolo o niečom inom z našej strany. Odohrali smedobré stretnutie, chalani mali lepší pohyb, boli dôraznejší ako včera a týmpádom to bol vyrovnaní zápas. Jedine čo nás môže mrzieť kopec nevyužitýchšancí, myslím si, že bod sme si dnes zaslúžili.

štatistiky tu

Liga starších žiakov AA

HC Topoľčany - HK ISKRA Partizánske 1:11 (0:2, 0:6, 1:3)

Góly ISKRY: Petrus 4, Hudca 3, Hubač 2, Bartoš, Sedlár 

zápas hodnotil tréner Viktor Štefanech

V zápase sme od začiatku boli aktívnejší ako domáci. Mali sme lepší pohyb a hneď v úvode sme sa ujali vedenia. V druhej tretine naši hráči pridali ešte viac na dôraze a svoju prevahu pretavili aj do strelených gólov. Skúsenejší hráči potiahli družstvo v rozhodujúcich chvíľach správnym smerom a zápas sme dotiahli do víťazného konca.

štatistiky tu

Liga starších žiakov A

HK GLADIATORS Trnava - HK ISKRA Partizánske 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)

Góly ISKRY: Sedlár, Hatala

zápas hodnotil tréner Ivan Valach

Hrali sme zápas proti vyrovnanému súperovi. Korčuliarska dominancia bola na strane Trnavy. Efektivita prihrávok bola nízka. Obranná fáza hry nám nevyšla podľa predstáv. Útočná fáza hry sa zlepšila od minulého zápasu. Chlapcov sme pochválili za bojovný výkon. Keď sme chystali Power play súper nám strelil 4 gól.

štatistiky tu

Liga mladších žiakov AA

HC Topoľčany - HK ISKRA Partizánske 1:5 (1:3, 0:0, 1:5)

zápas hodnotil tréner Marek Fraňo

Do zápasu sme vstúpili aktívne. Dobre sme korčuľovali a vytvárali si šance. Prvú tretinu sme zvládli. V druhej sa obraz hry nezmenil a aj keď súper hrozil z brejkov podržal nás brankár. V tretej časti sme taktiež dominovali a zaslúžene vyhrali. Musím pochváliť svoje družstvo, pretože zápas mal emóciu a bolo vidieť, že chceme zvíťaziť.

štatistiky tu

Liga mladších žiakov AA

HK GLADIATORS Trnava - HK ISKRA Partizánske 4:2 (1:2, 3:1, 3:1)

zápas hodnotil tréner Zdeno Tupý

Celý zápas bol z našej strany katastrofa. Aj keď sme zvíťazili v prvej tretine, s prevedenou hrou nemôžeme byť spokojní. Počas celého duelu sme zle riešili jednotlivé situácie - neskoro sme pristupovali k hráčom, chceli sme voziť puky a pôsobili sme, ako keby sme sa stretli na ľade prvýkrát. Pevne verím, že podobný výkon sa už nebude opakovať.

štatistiky tu

Liga prípraviek P5

HK ISKRA Partizánske - HK Lokomotíva Nové Zámky 2:4 (1:4, 4:2, 1:2)

zápas hodnotil tréner Tomáš Hirkala

Prvá tretina nám ušla. Znovu sme sa dostali k tomu, že sme sa spoliehali čo spraví hráč s pukom. Vôbec sme si nepomáhali. Aj naše korčuľovanie bolo slabučké. V druhej tretine sme sa dokázali otriasť a naša hra sa podstatne zmenila k lepšiemu. Som rád, že druhá tretina skončila víťazne, čo bola pre nás zaslúžená odmena. Tretiu tretinu sme taktiež veľmi dobre bojovali. Dievčatá a chlapci mali veľkú chuť a bojovnosť po víťazstve, ale bohužiaľ sme nezvládli predposlednú minútu a súper dokázal zápas otočiť.

štatistiky tu

Liga prípraviek P4

HK ISKRA Partizánske - HK Lokomotíva Nové Zámky 4:0 (9:2, 12:0)

HK ISKRA Partizánske - HK Lokomotíva Nové Zámky 4:0 (6:4, 6:3)

HK ISKRA Partizánske - HK Lokomotíva Nové Zámky 2:2 (10:1, 4:5)

Góly ISKRY: Beliansky 13, Kajaba 6, Galko 6, Švec 5, Ingeli 5, Kopál 5, Kližan 4, Rybanský 4, Telek 4, Mihaleje 3,  Mikláš 3, Bulák 2, Niederland 2, Sládok 1.

zápas hodnotil tréner Igor Valach

V nedeľu sa naši štvrtáci predstavili na domácom ľade proti rovesníkom z Nových Zámkov. Súpera sme prevýšili po všetkých stránkach, korčuliarsky, v individuálnych i kombinačných činnostiach a tešili sme sa zo zaslúženého víťazstva.

Prípravka P3 a P4 (priateľsky)

V sobotu privítali družstvá tretiakov a štvrtákov v susedskom derby rovesníkov z Topoľčian. V pekných bojovných zápasoch dokázali súpera herne prevýšiť a tak ako tretiaci, aj štvrtáci sa tešili zo zaslúženeho víťazstva. Góly tretiakov: Telek 10, Ingeli 5, Bulák 1, Vrbíková 2, Rybanský 4, Galko 9, Bernát 9, Mojžiš 1, Regner 1. Góly štvrtákov: Švec 2, Beliansky 6, Kopál 9, Šleboda 2, Kádár 10, Vlčko 6, Sládok 1, Kližan 3, Mihaleje 3, Kajaba 3, Mikláš 1

Góly P4: Kádár 10, Kopál 9, Beliansky 6, Vlčko 6, Kližan 3, Mihaleje 3, Kajaba 3, Šleboda 2, Švec 2, Mikláš 1, Sládok 1

Góly P3: Telek 10, Galko 9, Bernát 9, Ingeli 5, Rybanský 4, Vrbíková 2, Mojžiš 1, Regner 1, Bulák 1