K-Classic 1. liga dorastu

HK ISKRA Partizánske - MšHK Prievidza 2:4 (0:2, 1:2, 1:0)

Góly ISKRY: Štrba, Benca

zápas hodnotil tréner Vladimír Pekarčík

Z toho to zápasu sme si nezaslúžili odisť bez bodu. Favoritovi sme boli viac ako vyrovnaným súperom, čoho dôkazom je aj to, že sme favorita prestrieľali 45:26. Opäť sa ukázala naša nemohúcnosť v koncovke, ale aj napriek prehre musím chalanov pochváliť za predvedený výkon.

štatistiky tu

HC Topoľčany - HK ISKRA Partizánske 8:7pp (3:3, 2:0, 2:4, 1:)

Góly ISKRY: Štrba, Benca, Petrus, Kuric, Hudca, Mšáll, Sámela

Dnes to bol zápas plných zvratov, ktorý sme si prehrali vlastnou vinou, hlavne našou nedisciplinovanosťou v záverzápasu. Tá nás pripravila o víťazstvo v riadnom hracom čase.

Liga starších žiakov AA

HK ISKRA Partizánske - HK 91 Senica 4:2 (1:0, 0:1, 3:1)

Góly ISKRY: Hubač 2, Jemala, Valjent

zápas hodnotil tréner Viktor Štefanech

V dnešnom zápase nastúpilo 7 ôsmakov a celkovo sme podali bojovný výkon. Hokejovo to nebolo nič moc, ale za pomoci výborného výkonu brankára Štepku a s trochou šťastia sme to dotiahli do víťazného konca. Musím pochváliť cele mužtvo za bojovnosť. Dali do zápasu svoje maximum.

Liga starších žiakov A

HK ISKRA Partizánske - HK LOKOMOTÍVA Nové Zámky 4:3 (1:1, 2:2, 1:0)

Góly ISKRY: Turček, Staňo, Hatala

Chlapci podali s Novými Zámkami bojovný výkon.S trochou šťastia a výborným výkonom brankára Paldaufa sme dotiahli zápas do víťazného konca. Pochvala patrí celému mužstvu.

Liga mladším žiakov AA

HK ISKRA Partizánske - HK 91 Senica 2:4 (3:0, 2:6, 1:2)

zápas hodnotil tréner Marek Fraňo

Po úspešnej prvej tretine sme druhú tretinu absolútne nezvládli. Kopili sme chyby, čo súper trestal. Tretiu sme otvorili gólom, no Senica šťastným gólom v závere otočila priebeh vo svoj prospech. Musíme sa poučiť z chýb a pracovať na ich odstránení.

Liga mladším žiakov A

HK ISKRA Partizánske - HK LOKOMOTÍVA Nové Zámky 6:0 (2:0, 2:1, 2:0)

zápas hodnotil tréner Zdeno Tupý

So Zámkami sme odohrali dobrý zápas. Aktívne sme korčuľovali a vytvárali sme si kvantum šancí. Keď sme náhodou chybovali, podržal nás výborne chytajúi brankár, akurát nás môže mrzieť množstvo nevyužitých gólových šancí.

Liga prípraviek P5 západ

HK LOKOMOTÍVA Nové Zámky - HK ISKRA Partizánske 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)

zápas hodnotil tréner Tomáš Hirkala

Ako sme prvé dve tretiny prehrali, tak sme ich mohli aj vyhrať. Boli sme slabý pred našou bránou a odtiaľ sa súperovi darilo dostávať puky do našej brány. Tretiu tretinu sme už len ako keby zložili zbrane a nechali hrať domácich.

HK ISKRA Partizánske - HC Topoľčany 4:2 (3:0, 0:5, 5:2)

Prvá tretina sa nám podarila. Hrali sme peknú hru a podarilo sa nám ju dotiahnuť do víťazného konca. Na začiatku druhej tretiny sme pokračovali v dobrom nasadení, ale nepodarilo sa nám využívať vyložene šance. Naopak súper bol efektívny v koncovke a v druhej časti prebral iniciatívu hry na svoju stranu. V tretej tretine sa nám podarilo vrátiť do zápasu a myslím si že zaslúžene sme to dotiahli do víťazného konca